{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48069827
Kod producenta: DC16251_RPLU-R_002
Stan magazynowy: 10 szt.
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 3,00 kg
| Opis | |
| Komputer Dell 16 DC16251 został zaprojektowany z myślą o doskonałej wydajności i jakości wyświetlania, dzięki czemu idealnie nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dzięki 16-calowemu wyświetlaczowi Full HD Plus o rozdzielczości 1920 x 1200 użytkownicy mogą cieszyć się ostrym i żywym obrazem, wspieranym przez jasność 300 cd/m2 i szeroki kąt widzenia. Technologia antyodblaskowa i Dell ComfortView zwiększają komfort oglądania, zapewniając przyjemne wrażenia podczas długich godzin użytkowania. Notebook jest zasilany przez procesor Intel Core 7 z 10 rdzeniami i maksymalną prędkością turbo 5,4 GHz, oferujący wydajną wielozadaniowość, która pozwala bez wysiłku obsługiwać wymagające aplikacje. W połączeniu z pamięcią DDR5 SDRAM i szybkim dyskiem SSD PCIe 4.0 użytkownicy mogą cieszyć się szybkim dostępem do danych i lepszą ogólną responsywnością systemu. Dzięki wygodnym opcjom łączności, w tym obsłudze USB Power Delivery i Wi-Fi 6E, urządzenie to zapewnia niezawodne i wydajne działanie w różnych warunkach. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL 16 DC16251 16inch FHD+ Core 7 150U 16GB 1TB SSD MX570A FPR BK W11P 3YPS Midnight Blue |
| Opis: | Dell 16 DC16251 - AI PC - Intel Core 7 - 150U / do 5.4 GHz - Win 11 Pro - GF MX570A - 16 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16" 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Wi-Fi 6E - platynowe srebro - z 3 Lata ProSupport Next Business Day Onsite Service po diagnostyce zdalnej z HW-SW Support |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| Poziom AI: | AI PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 7 (Seria 1) 150U / 1.8 GHz |
| Max Turbo Speed: | 5.4 GHz |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Pamięć podręczna: | 12 MB |
| Cechy: | Liczba wątków - 12 |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (2 x 8 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 32 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5200 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 5200 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 0 |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2230 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (Full HD Plus) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Gęstość pikseli (ppi): | 141 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | +85 / -85 |
| Pionowy kąt widzenia: | +85 / -85 |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, Dell ComfortView, Szeroki Kąt Patrzenia, czas reakcji 35 ms, rozstaw pikseli 0,18 mm |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | NVIDIA GeForce MX570A |
| Pamięć video: | 2 GB GDDR5 SDRAM |
| Maks. Liczba Obsługiwanych Monitorów: | 2 monitory zewnętrzne |
| Aparat fotograficzny: | Tak - Full HD |
| Rozdzielczość: | 2,07 megapikseli |
| Typ czujnika obrazu: | CMOS |
| Rozdzielczości wideo: | 1920 x 1080 |
| Klatki na sekundę: | 30 klatki/sek |
| Cechy kamery: | Aparat RGB, 82,2 stopnia, migawka aparatu |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3254 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Kontroler bezprzewodowy: | Realtek RTL8852CE - M.2 2230 |
| Bateria | |
| Technologia: | 4 ogniwa litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 54 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 19.5 V, 3.34 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | HDMI USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) 2 x USB 3.2 Gen 1 Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta Pamięci SD, karta SDHC, karta SDXC) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft Office (wersja próbna), McAfee LiveSafe (subskrypcja 1-roczna) |
| Różne | |
| Kolor: | Platynowe srebro |
| Zastrzeżenie dotyczące koloru produktu na obrazku: | Wyświetlany produkt może być innego koloru |
| Zintegrowane opcje: | Przyspieszeniomierz |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | ExpressCharge, ExpressChargeBoost |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa w kształcie klina |
| Akcesoria w zestawie: | Przejściówka zasilania |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.678 cm x 24.952 cm x 1.737 cm |
| Waga: | 1.9 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 101 emisja węgla w kg |
| Produkcja (kg CO2e): | 74.134 |
| Logistyka (kg CO2e): | 4.04 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 21.008 |
| EOL (kg CO2e): | 1.818 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 79.992 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1, 2025 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata ProSupport Next Business Day Onsite Service po diagnostyce zdalnej z HW-SW Support |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 110 g @ 2 ms half-sine impulsu |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 160 g @ 2 ms half-sine impulsu |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 0.66 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 1.3 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.