{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Monitor Dell SE2726HG zapewnia doskonałe wrażenia wizualne dzięki 27-calowemu wyświetlaczowi z podświetleniem LED, który gwarantuje żywe kolory i ostry obraz dzięki rozdzielczości Full HD (1920 x 1080). Dzięki gamie kolorów obejmującej 99% przestrzeni barwnej sRGB możesz cieszyć się wciągającymi obrazami podczas pracy, grania lub oglądania ulubionych treści. Monitor obsługuje technologię AMD FreeSync Premium, która pomaga wyeliminować rozrywanie obrazu i zacinanie się, zapewniając płynniejsze działanie podczas dynamicznych scen. Zaprojektowany z myślą o komforcie dla oczu, monitor Dell SE2726HG wykorzystuje technologię Flicker-Free oraz Dell ComfortView Plus, które ograniczają emisję niebieskiego światła, zapewniając większy komfort podczas długotrwałego oglądania. Monitor charakteryzuje się krótkim czasem reakcji wynoszącym do 0,5 ms, dzięki czemu jest odpowiedni dla entuzjastów gier. Regulowane pochylenie pozwala użytkownikom znaleźć idealny kąt widzenia, poprawiając ogólną ergonomię. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL 27 240Hz Monitor SE2726HG 27inch FHD IPS LED 2xHDMI DP 3YPPG AE |
| Opis: | Dell SE2726HG - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 240 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - HDR10 - 0.5 ms - 2xHDMI, DisplayPort - czarny - BTO - z 3 lata Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2472098 |
| Klasa energii: | Klasa E |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync Premium |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 przy 240 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.3114 mm |
| Pikseli na cal: | 82 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Forma HDR: | HDR10 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 mln kolorów (8-bit) |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 0,5 ms (min. szary-do-szarego), 1 ms (maks. szary-do-szarego), 3 ms (szary-do-szarego super szybki), 5 ms (szybki szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 240 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 280 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Podświetlanie krawędziowe LED, technologia Flicker Free, bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, tryb Eye comfort, Dell ComfortView Plus |
| Kolor: | Czarny |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.088 cm x 18.8 cm x 45.282 cm - z podstawką |
| Waga: | 3.48 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI (HDCP 2.3) DisplayPort 1.4 (HDCP 2.3) Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Obsługuej interfejs VESA, slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | Ograniczona zawartość BFR, ograniczona zawartość PCV, RoHS, DisplayPort 1.4, Plug and Play, Certyfikat TUV Rheinland Eye Comfort (3-gwiazdkowy) |
| Typ ceny: | BTO |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 19.7 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 26.8 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 15.6 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 40 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 61.088 cm - głębokość: 18.8 cm - wysokość: 45.282 cm - waga: 3.48 kg Bez podstawki - szerokość: 61.088 cm - głębokość: 4.72 cm - wysokość: 35.751 cm - waga: 3.15 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 5.28 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Ślad Węglowy: | 184 emisje węgla w kg (UE) |
| Produkcja (kg CO2e): | 78.76 |
| Logistyka (kg CO2e): | 10.58 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 90.6 |
| EOL (kg CO2e): | 3.75 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 93.4 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi powiązane: | 3 lata Advanced Exchange Service and Limited Hardware Warranty |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.