{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Lekka, skręcana mysz z możliwością podłączenia wielu urządzeń, która z łatwością zmieści się w każdej torebce lub etui oraz umożliwi pracę z każdego miejsca. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Bluetooth Travel Mouse - MS700 |
| Opis: | Dell MS700 - Mysz - LED optyczny - 2 przyciski - bezprzewodowa - Bluetooth 5.0 LE - czarny - z 3 lata Advanced Exchange Service |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Mysz |
| Usługi powiązane: | 3 lata Advanced Exchange Service |
| Szerokość: | 5.717 cm |
| Głębokość: | 11.649 cm |
| Wysokość: | 2.979 cm |
| Waga: | 56.9 g |
| Kolor: | Czarny |
| Urządzenie wejściowe | |
| Sposób podłączenia: | Bezprzewodowa |
| Interfejs: | Bluetooth 5.0 LE |
| Technologia wykrywania ruchu: | LED optyczny |
| Ilość przycisków: | 2 |
| Zakres ruchu: | 4000 dpi |
| Wykonanie: | Przełączanie czułości w czasie rzeczywistym 1000/1600/2400/4000 dpi |
| Cechy: | Touch Scroll, Swift Pair |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | 2 baterie AAA |
| Bateria | |
| Typ: | Typ AAA |
| Czas działania (do): | 24 miesiące |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Peripheral Manager (tylko Windows) |
| Wymagany system operacyjny: | Google Chrome OS, Windows 8.1 (32/64 bits), Windows 10 (32/64 bits), Microsoft Windows Server 2016, Red Hat Enterprise Linux 8.2, Android 11, Windows 11, Apple iOS 15.4 lub nowsza wersja, Ubuntu 22.04 (64-bit) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.