{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Dell E2725H to 27-calowy monitor zaprojektowany z myślą o zwiększeniu produktywności i komfortu wizualnego w każdej konfiguracji biurkowej. Wyposażony w rozdzielczość Full HD 1920 x 1080 i zaawansowaną technologię Flicker-Free, monitor ten zapewnia płynne oglądanie przy zmniejszonym zmęczeniu oczu. Szerokie kąty widzenia do 178 stopni zapewniają dokładność kolorów i wyrazistość obrazu w różnych pozycjach, dzięki czemu monitor nadaje się do pracy zespołowej. Dzięki jasności 300 cd/m² i współczynnikowi kontrastu 3000:1, obrazy ożywają z żywymi szczegółami. Powłoka przeciwodblaskowa minimalizuje odbicia, zapewniając ostrość obrazu. Monitor obsługuje szereg opcji łączności, w tym VGA i DisplayPort, umożliwiając wszechstronną integrację z istniejącymi systemami. W połączeniu z energooszczędnymi funkcjami i zgodnością z normami środowiskowymi, Dell E2725H równoważy wydajność i zrównoważony rozwój bez uszczerbku dla jakości. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL E2725H 27.0inch FHD VA DP VGA Black 5YBWAE |
| Opis: | Dell E2725H - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 75 Hz - VA - 300 cd/m² - 3000:1 - 5 ms - VGA, DisplayPort |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1950745 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 75 Hz, VGA: 60 Hz) |
| Rozstaw pikseli: | 0.3114 mm |
| Pikseli na cal: | 81 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% (CIE 1931), 83% (CIE 1976) |
| Czas reakcji: | 5 ms (szybki szary-do-szarego), 8 ms (normalny szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 75 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 85 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Tryb Eye comfort, projekt z wąską fasetą, bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, HDCP, technologia Flicker Free, Dell ComfortView Plus, podświetlanie krawędziowe LED, Szeroki Kąt Patrzenia |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 62.33 cm x 18.829 cm x 45.89 cm - z podstawką |
| Waga: | 4.48 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | VGA DisplayPort 1.2 (HDCP 1.4) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | RoHS, Plug and Play, ograniczona zawartość BFR, ograniczona zawartość PCV, NFPA 99, TCO Certified Edge |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 17 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 17 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 17 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 30 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Display Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką - szerokość: 62.33 cm - głębokość: 18.829 cm - wysokość: 45.89 cm - waga: 4.48 kg Bez podstawki - szerokość: 62.33 cm - głębokość: 5.041 cm - wysokość: 37.087 cm - waga: 3.76 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 6.8 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Ślad Węglowy: | 183 emisje węgla w kg (UE) |
| Produkcja (kg CO2e): | 82.28 |
| Logistyka (kg CO2e): | 9.47 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 121.44 |
| EOL (kg CO2e): | 4.88 |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.