{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 47365948
Kod producenta: XCB4594DQSN-B1
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 4948570122271
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 14,40 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | IIYAMA XCB4594DQSN-B1 44.5inch ETE VA DQHD 165Hz 450cd/m2 0.8ms MPRT USB-C Dock DP 2xHDMI KVM 3xUSB3.2 Speakers 13cm Height Adj. (P) |
| Opis: | iiyama ProLite XCB4594DQSN-B1 - Monitor LED - zaokrąglony - 45" (44.5" widoczny) - 5120 x 1440 Dual Quad HD @ 165 Hz - VA - 450 cd/m² - 3000:1 - HDR400 - 0.8 ms - 2xHDMI, DisplayPort, USB-C - głośnik(i) - czarny, matowy |
| EAN: | 4948570122271 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Klasa Energetyczna (HDR): | Klasa G |
| Wielkość przekątnej: | 45" |
| Wielkość celownika: | 44.5" |
| Zaokrąglony ekran: | Tak (1500R) |
| Technologia Adaptive-Sync: | AMD FreeSync |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Generacji 1., stacja dokująca USB-C, przełącznik KVM |
| Zasilanie USB: | 90 wat |
| Typ panela: | VA |
| Współczynnik kształtu: | 32:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Dual Quad HD 5120 x 1440 przy 165 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.212 mm |
| Jasność: | 450 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 3000:1 / 80000000:1 (dynamic) |
| Forma HDR: | HDR400 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Czas reakcji: | 0,8 ms (szary do szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 165 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 260 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Pionowy kąt widzenia: | +89 / -89 |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Języki OSD: | Angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, portugalski, rosyjski, japoński, czeski, duński, Polish |
| Charakterystyka: | 3-stronny bezkrawędziowy, Technologia Adaptive-Sync, i-Style colour, technologia Overdrive, X-Res Technology, obraz po obrazie, Advanced Contrast Ratio (ACR), Tryb Eko, Blue Light Reducer Function, technologia Flicker Free |
| Kolor: | Czarny, matowy |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 109 cm x 27.5 cm x 40.9 cm - z podstawką (najniższa pozycja) |
| Waga: | 11.2 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | 2 x HDMI DisplayPort USB-C (moc do 90 W) Złącze słuchawkowe USB 3.2 Generacji 1. upstream 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream USB-C 3.2 Gen 1 (power delivery 90 W, LAN) LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -3/+20 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 200 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | Kabel DisplayPort 1 x kabel HDMI 1 x kabel USB 1 x kabel USB-C |
| Zgodność z normami: | DDC/CI, DDC-2B, TUV Bauart, PSE Mark, EAC, RoHS, ERP, WEEE, VCCI, REACH, UKCA, REACH SvHC |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 37 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy HDR (tryb Wł.): | 67 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 37 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.5 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 109 cm - głębokość: 27.5 cm - wysokość: 40.9 cm - waga: 11.2 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 109 cm - głębokość: 27.5 cm - wysokość: 53.9 cm - waga: 11.2 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 126 cm |
| Głębokość transportowa: | 31.5 cm |
| Wysokość transportowa: | 47 cm |
| Waga transportowa: | 16.4 kg |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.