{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Dell Pro 14 PC14255 to połączenie wydajności i przenośności. Zaprojektowany z myślą o użytkownikach w podróży, ten notebook jest wyposażony w 14-calowy wyświetlacz Full HD Plus o rozdzielczości 1920 x 1200, zapewniający szerokie wrażenia wizualne z żywymi kolorami i wyraźnymi szczegółami. Antyodblaskowy ekran zapewnia wyraźny obraz w różnych warunkach oświetleniowych, a technologia IPS oferuje szerokie kąty widzenia do współpracy i udostępniania. Wyposażony w potężny procesor AMD Ryzen 5 i 16 GB pamięci RAM DDR5, urządzenie to radzi sobie z wymagającymi zadaniami, umożliwiając płynną wielozadaniowość i responsywną wydajność. Pamięć masowa SSD zapewnia szybki czas rozruchu i sprawny dostęp do plików, dzięki czemu jest to niezawodny wybór zarówno do użytku profesjonalnego, jak i osobistego. Ulepszone funkcje bezpieczeństwa, w tym czytnik linii papilarnych i układ zabezpieczający TPM 2.0, zapewniają spokój ducha, pozwalając użytkownikom na pewną pracę w każdym środowisku. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro 14 PC14255 14inch FHD+ Ryzen 5 220 8GB 512GB SSD Radeon 740M FPR BK W11P 3YPS |
| Opis: | Dell Pro 14 PC14255 - AMD Ryzen 5 - 220 / do 4.9 GHz - Win 11 Pro - Radeon 740M - 8 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 (Full HD Plus) - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E - magnetyt - z 3 Years Dell ProSupport |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 5 220 / 3.2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.9 GHz |
| Ilość rdzeni: | 6-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | 16 MB |
| Cechy: | Liczba wątków - 12 |
| Pamięć | |
| RAM: | 8 GB (1 x 8 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 64 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 2800 MHz |
| Szybkość Znamionowa: | 2800 MHz |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2230 PCIe 4.0 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (Full HD Plus) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Gęstość pikseli (ppi): | 162 |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Poziomy kąt widzenia: | +85 / -85 |
| Pionowy kąt widzenia: | +85 / -85 |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, czas reakcji 35 ms, 0,1571 mm rozdzielczość pikseli |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 740M |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1920 x 1080 (standard), 640 x 360 (podczerwień) |
| Rozdzielczość: | 2,07 Mpx (standard), 0,23 Mpx (podczerwień) |
| Typ czujnika obrazu: | CMOS |
| Rozdzielczości wideo: | 1920 x 1080 |
| Klatki na sekundę: | 30 klatki/sek |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, aparat IR, aparat RGB, 86,6 stopnia (kamera IR), 80,2 stopnia |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, dwa mikrofony |
| Kodek: | Realtek ALC3204 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Cechy: | Przycisk Asystent Pilota |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | Bluetooth, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E) |
| Kontroler bezprzewodowy: | MediaTek MT7922 |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111H-CG |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | HDMI 2 x USB4 (obsługuje Tryb Alternatywny DisplayPort 1.4a) (Power Delivery) USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (PowerShare) Słuchawki/mikrofon combo jack LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft Office (wersja próbna), McAfee Business Protection (1 rok) |
| Różne | |
| Kolor: | Magnetyt |
| Zintegrowane opcje: | Czujnik Halla |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | ExpressCharge, ExpressChargeBoost |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa w kształcie klina |
| Akcesoria w zestawie: | Przejściówka zasilania |
| Zgodność z normami: | FIPS 140-2, TCG Certified |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.37 cm x 22.53 cm x 2.037 cm |
| Waga: | 1.36 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+: | Yes |
| Ślad Węglowy: | 142 emisja węgla w kg |
| Produkcja (kg CO2e): | 114.17 |
| Logistyka (kg CO2e): | 3.41 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 22.86 |
| EOL (kg CO2e): | 1.42 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 119.14 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 1 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi w pakiecie: | 3 Years Dell ProSupport |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 90% (niekondensująca) |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 140 g @ 2 ms half-sine impulsu |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 0.66 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.