{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48076723
Kod producenta: 83GW009APB
Stan magazynowy: 100 szt.
Kod EAN: 199272057239
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,85 kg
| Opis | |
| Lenovo V15 G5 IRL łączy w sobie wydajność i wszechstronność, aby sprostać potrzebom każdego użytkownika. Wyposażony w 15,6-calowy wyświetlacz Full HD 1080p z technologią antyodblaskową i Low Blue Light, ten notebook zapewnia komfortowe wrażenia wizualne podczas pracy lub rozrywki. Procesor Intel Core i5 z 8 rdzeniami i maksymalną prędkością turbo 4,6 GHz zapewnia wysoką wydajność podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie i korzystania z wymagających aplikacji. Wyposażony w 12 MB pamięci podręcznej i pamięć DDR5 SDRAM, Lenovo V15 G5 IRL zwiększa responsywność, zapewniając płynne działanie. Opcje łączności obejmują porty USB 3.2 Gen 1, USB-C, HDMI i Ethernet, umożliwiając łatwą integrację z różnymi środowiskami. Podwójny mikrofon wraz z głośnikami stereo i kamerą internetową 720p z osłoną zapewniającą prywatność sprawiają, że urządzenie nadaje się do wideokonferencji i spotkań online, zapewniając użytkownikom niezbędne narzędzia do pozostawania w kontakcie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO V15 G5 IRL Intel Core i5-13420H 15.6inch FHD 16GB 512GB SSD M.2 PCIe W11P 3Y OS Iron Grey |
| Opis: | Lenovo V15 G5 IRL 83GW - Intel Core i5 - 13420H / do 4.6 GHz - Win 11 Pro - UHD Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" TN 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6 - biznesowa czerń -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 Lata Lenovo Onsite Support |
| EAN: | 0199272057239 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i5 (13. generacja) 13420H / 2.1 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.6 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Pamięć podręczna: | 12 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 32 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5200 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 15.6" - TN |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Jasność obrazu: | 250 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel UHD Graphics |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 720p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, stała ostrość |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Senary SN6147 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Bezprzyciskowy touchpad, precyzyjny gładzik wielodotykowy |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.2 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 47 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 1 (supports DisplayPort 1.2 Alt Mode) (Power Delivery) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft Office (wersja próbna) |
| Różne | |
| Kolor: | Biznesowa czerń |
| Materiał obudowy: | ABS poliwęglan (dół), ABS poliwęglan (góra) |
| Wykończenie Powierzchni: | Tekstura |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, Nowoczesny Tryb Czuwania |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Przejściówka zasilania |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.92 cm x 23.58 cm x 1.83 cm |
| Waga: | 1.61 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - TCO Certified Notebooks 9 |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Onsite Support |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.