{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48018031
Kod producenta: 210-BQZY
Stan magazynowy: 63 szt.
Kod EAN: 3830077004314
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 10,00 kg
| Opis | |
| Monitor Dell Pro 32 Plus 4K USB-C Hub P3225QE prezentuje obraz w natywnej rozdzielczości 3840 x 2160, oferując gęstość pikseli na poziomie 140. Dzięki 32-calowej przekątnej i szerokiemu kątowi widzenia wynoszącemu 178 stopni, monitor ten zapewnia ostry i wyraźny obraz z różnych pozycji. Powłoka antyodblaskowa ogranicza rozpraszanie uwagi, dzięki czemu nadaje się do długich godzin oglądania, a panel bez migotania i technologia Low Blue Light zwiększają komfort podczas użytkowania. Wyposażony we wbudowany hub USB 3.2 Gen 1/USB-C, monitor ten umożliwia płynną łączność z różnymi urządzeniami. Dzięki dostarczanej mocy 90 W, ładowanie kompatybilnych laptopów nie wymaga wysiłku. Dodatek wbudowanego Ethernetu dodatkowo zwiększa opcje łączności. Monitor zapewnia wiele możliwości regulacji pozycji ekranu, w tym wysokości, obrotu, pochylenia i obrotu, umożliwiając użytkownikom dostosowanie wrażeń podczas oglądania w celu uzyskania optymalnego komfortu i produktywności. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro 32 Plus Monitor P3225QE 31.5inch UHD IPS LED HDMI DP 3xUSB 1xUSB-C 90W PD RJ-45 3YPPG AE |
| Opis: | Dell Pro 32 Plus 4K USB-C Hub Monitor P3225QE - Monitor LED - 32" (31.5" widoczny) - 3840 x 2160 4K @ 100 Hz - IPS - 350 cd/m² - 1500:1 - 5 ms - HDMI, DisplayPort, USB-C - BTO - z 3 lata Basic Hardware Service with Advanced Exchange po diagnostyce zdalnej |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2156649 |
| Klasa energii: | Klasa F |
| Wielkość przekątnej: | 32" |
| Wielkość celownika: | 31.5" |
| Wbudowane urządzenia: | Koncentrator USB 3.2 Gen 1/USB-C |
| Zasilanie USB: | 90 wat |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | 4K 3840 x 2160 przy 100 Hz |
| Rozstaw pikseli: | 0.1816 mm |
| Pikseli na cal: | 140 |
| Jasność: | 350 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1500:1 |
| Obsługa kolorów: | 1,07 miliarda kolorów |
| Paleta Kolorów: | 99% sRGB (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 5 ms (szybki), 8 ms (standardowo) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 230 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Szeroki Kąt Patrzenia, 3-stronny bez faset, Dell ComfortView Plus, technologia Low Blue Light, panel bez migotania, podświetlanie krawędziowe LED, bezrtęciowy, Dell Easy Arrange, szkło niezawierające arsenu |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 71.34 cm x 21.5 cm x 61.9 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 9.52 kg |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4) DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) USB-C upstream / DisplayPort 1,4 Tryb Alternatywny z Power Delivery (moc do 90 W) USB-C 3.2 downstream z Ładowaniem (zasilanie do 15 W) 3 x USB 3.2 Generacji 1. downstream LAN (RJ-45) |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Kąt obrotu: | 60 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 150 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Akcesoria w zestawie: | Zacisk kablowy |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel DisplayPort 1.4 - DisplayPort do DisplayPort - 1.8 m 1 x kabel USB-C 3.2 Generacji 1 - USB-C - 1 m 1 x kabel USB-C 3.2 Generacji 1 - z USB Typ C na A - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, RoHS, bez BFR, PVC-free, TCO Certified Edge, TCO Certified 10.0, DisplayPort 1.4, HDCP 2.2, Certyfikacja komfortu oczu TUV Rheinland (4-gwiazdkowa) |
| Typ ceny: | BTO |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Konsumpcja energii (w trybie ON): | 27.8 W |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 28 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 25.2 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 205 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.4 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Oprogramowanie / Wymagania systemowe | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dell Display Manager |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 71.34 cm - głębokość: 21.5 cm - wysokość: 46.9 cm - waga: 9.52 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 71.34 cm - głębokość: 21.5 cm - wysokość: 61.9 cm - waga: 9.52 kg Bez podstawki - szerokość: 71.34 cm - głębokość: 4.995 cm - wysokość: 41.315 cm - waga: 6.65 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 12.94 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi powiązane: | 3 lata Basic Hardware Service with Advanced Exchange po diagnostyce zdalnej |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.