{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Komputer Dell Pro Slim Essential QVS1260 charakteryzuje się kompaktową obudową zaprojektowaną z myślą o wydajnej pracy w różnych środowiskach. Dzięki wydajnemu procesorowi Intel Core i5 zapewnia on moc obliczeniową niezbędną do płynnego wykonywania wielu zadań jednocześnie i obsługi wymagających aplikacji. System jest wyposażony w pamięć DDR5 SDRAM i dysk SSD NVMe, które zapewniają większą szybkość i responsywność, gwarantując płynną pracę zarówno w zastosowaniach profesjonalnych, jak i osobistych. Ponadto jego niewielka obudowa biurkowa łatwo integruje się z każdym miejscem pracy, co czyni go idealnym wyborem dla użytkowników poszukujących niezawodności i wydajności bez poświęcania przestrzeni. Wyposażony w opcje sieciowe, w tym obsługę Wi-Fi 6 i Bluetooth, Pro Slim Essential zapewnia użytkownikom stały dostęp do szybkiego Internetu i płynne parowanie urządzeń. Zintegrowany kodek audio Realtek zapewnia wysokiej jakości dźwięk, wzbogacając ogólne wrażenia multimedialne. Ponadto urządzenie oferuje wiele opcji łączności, takich jak USB 3.2 Gen 1, HDMI i DisplayPort, zapewniając elastyczność w zakresie różnych urządzeń peryferyjnych i wyświetlaczy. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro Slim Essential QVS1260 i5-14500 16GB 512GB SSD WLAN+BT Kb Mouse W11P 3YPS |
| Opis: | Dell Pro Slim Essential QVS1260 - Smukły biurkowy Core i5 i5-14500 / do 5 GHz - RAM 16 GB - SSD 512 GB - NVMe, QLC, Class 25 - UHD Graphics 770 - Gigabit Ethernet, Bluetooth - Win 11 Pro - monitor: brak - czarny - z 3 Lata ProSupport z Next Business Day On-Site Service |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Usługi powiązane: | 3 Lata ProSupport z Next Business Day On-Site Service |
| Rodzaj produktu: | Smukły biurkowy |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Kolor: | Czarny |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i5 (14. generacja) i5-14500 |
| Częstotliwość zegara: | 2.6 GHz (rdzeń P) / 1.9 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed: | 5 GHz (rdzeń P) / 3.7 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 14-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Główne cechy procesora: | Liczba wątków - 20 |
| Typ chipsetu: | Intel Q670 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 24 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 24 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2230 |
| Pojemność: | 1 x 512 GB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 3.0 x4 |
| Cechy: | NVM Express (NVMe), Quad-level Cell (QLC), Class 25 |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel UHD Graphics 770 pamięć video współdzielona (UMA) |
| Interfejsy wideo: | HDMI, DisplayPort |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz (tylko wybrane rynki), klawiatura (tylko wybrane rynki) |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny): | M.2 2230 |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111KD |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth, Wi-Fi |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 3,5" |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230/2280 (na SSD) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230 (zgodność z modułami bezprzewodowymi) 1 PCIe x16 - połowa wysokości 2 PCIe x1 - połowa wysokości |
| Interfejsy: | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 2 x USB 2.0 (2 przód) 2 x USB 2.0 (2 tylne) (obsługa SmartPower On) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 (1 przód) 3 x USB 3.2 Gen 1 (1 przód, 2 tył) 1 x słuchawki/mikrofon 1 x DisplayPort 1.4a 1 x HDMI |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 90-264 V (50/60 Hz) |
| Moc wyjściowa: | 180 wat |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Bronze |
| Wydajność: | 85% |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 9.5 cm |
| Głębokość: | 29.3 cm |
| Wysokość: | 30.35 cm |
| Waga: | 3.49 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.