{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Komputer Dell Pro Tower Essential QVT1260 łączy w sobie wydajność i wszechstronną łączność w eleganckiej obudowie typu tower. Wyposażony w 10-rdzeniowy procesor Intel Core i5 o podstawowej częstotliwości taktowania 2,5 GHz, komputer ten z łatwością radzi sobie z wymagającymi zadaniami i w razie potrzeby obsługuje wyższe częstotliwości taktowania do 4,7 GHz. Dzięki 16 GB pamięci RAM DDR5 wielozadaniowość przebiega płynnie, a dysk SSD NVMe o pojemności 512 GB zapewnia szybki dostęp do danych i wystarczającą ilość miejsca na aplikacje i pliki. Dużą wagę przywiązuje się również do odpowiedzialności za środowisko, ponieważ system ten posiada certyfikat ENERGY STAR, co czyni go wydajnym wyborem dla każdego miejsca pracy. W obudowie wieżowej znajduje się wiele wnęk rozszerzeń i gniazd do modernizacji, co zapewnia elastyczność w zakresie zwiększania funkcjonalności w miarę upływu czasu. Dzięki różnorodnym opcjom łączności, w tym HDMI, USB 3.2 Gen 1 i DisplayPort, komputer Tower Essential QVT1260 został zaprojektowany do obsługi różnych urządzeń peryferyjnych, odpowiednich dla różnych środowisk profesjonalnych i domowych. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro Tower Essential QVT1260 180W i5-14400 16GB 1TB SSD Wi-Fi W11P 3YPS |
| Opis: | Dell Pro Tower Essential QVT1260 - AI PC - wieża Core i5 i5-14400 / do 4.7 GHz - RAM 16 GB - SSD 1 TB - NVMe, QLC, Class 25 - UHD Graphics 730 - Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) - Win 11 Pro - monitor: brak - z 3 Lata ProSupport Next Business Day Onsite Service po diagnostyce zdalnej z HW-SW Support |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ: | Komputer osobisty |
| Poziom AI: | AI PC |
| Usługi powiązane: | 3 Lata ProSupport Next Business Day Onsite Service po diagnostyce zdalnej z HW-SW Support |
| Rodzaj produktu: | Wieża |
| Wbudowany system zabezpieczeń: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i5 (14. generacja) i5-14400 |
| Częstotliwość zegara: | 2.5 GHz (rdzeń P) / 1.8 GHz (rdzeń E) |
| Max Turbo Speed: | 4.7 GHz (rdzeń P) / 3.5 GHz (rdzeń E) |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Ilość procesorów: | 1 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| L2 cache: | 9.5 MB |
| Główne cechy procesora: | 16 wątków |
| Typ chipsetu: | Intel Q670 |
| Pamięć podręczna | |
| Rozmiar po Instalacji: | 20 MB |
| Pamięć podręczna na procesor: | 20 MB |
| RAM | |
| Zainstalowana: | 16 GB (zainstalowane) / 32 GB (maks.) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Faktyczna Szybkość Pamięci: | 4800 MT/s |
| Znamionowa Szybkość Pamięci: | 4800 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | DIMM 288-pin |
| Sloty: | 2 (całkowita) / 1 (pusty) |
| Cechy konfiguracji: | 1 x 16 GB |
| Napęd dyskowy | |
| Typ: | SSD - M.2 2230 |
| Pojemność: | 1 x 1 TB |
| Typ interfejsu: | PCI Express 3.0 x4 |
| Cechy: | NVM Express (NVMe), Quad-level Cell (QLC), Class 25 |
| Napęd optyczny | |
| Typ: | Bez napędu optycznego |
| Monitor | |
| Typ monitora: | Brak |
| Sterownik grafiki | |
| Procesor graficzny: | Intel UHD Graphics 730 pamięć video współdzielona (UMA) |
| Interfejsy wideo: | HDMI, DisplayPort |
| Wyjście sygnału audio | |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| Urządzenie wejściowe | |
| Typ: | Mysz (tylko wybrane rynki), klawiatura (tylko wybrane rynki) |
| Klawiatura | |
| Nazwa klawiatury: | Dell KB216 Wired Keyboard |
| Mysz | |
| Nazwa myszy: | Dell MS116 USB Optical Mouse |
| Praca w sieci | |
| Typ interfejsu (szyny): | M.2 2230 |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111KD |
| Obsługa sieci bezprzewodowej LAN: | Tak |
| Bezprzewodowa karta NIC: | MediaTek MT7920 |
| Protokół komunkacyjny danych: | Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, Bluetooth, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax (Wi-Fi 6) |
| Cechy: | MU-MIMO Support, podwójny strumień (2x2) |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Wnęki: | 1 (całkowity) / 1 (wolna) x wewnętrzny 3,5" |
| Sloty: | 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230/2280 (na SSD) 1 (całkowity) / 0 (wolna) x M.2 Card - 2230 (zgodność z modułami bezprzewodowymi) 1 PCIe x16 - pełna wysokość 2 PCIe x1 - pełna wysokość |
| Interfejsy: | 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 2 x USB 2.0 2 x USB 2.0 (obsługa SmartPower On) 1 x USB-C 3.2 Gen 1 3 x USB 3.2 Gen 1 1 x słuchawki/mikrofon 1 x DisplayPort 1.4a 1 x HDMI |
| Różne | |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), pętla kłódki |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz |
| Wymagane napięcie: | AC 90-264 V (50/60 Hz) |
| System operacyjny / Oprogramowanie | |
| Dołączony system operacyjny: | Windows 11 Pro |
| Oprogramowanie: | McAfee Business Protection (1 rok), Aktywuj Microsoft 365 na próbę na 30 dni |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Ślad Węglowy: | 203 emisja węgla w kg |
| Produkcja (kg CO2e): | 111.244 |
| Logistyka (kg CO2e): | 8.323 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 78.358 |
| EOL (kg CO2e): | 4.872 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 124.642 |
| Wersja PAIA: | GaBi version 2, 2025 |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 15.4 cm |
| Głębokość: | 29.3 cm |
| Wysokość: | 32.43 cm |
| Waga: | 4.16 kg |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 10 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.