{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Pełnoobrotowy uchwyt sufitowy do telewizora 32-70inch do 50kg |
| Opis: | Gembird CM-70ST-01 - Zestaw do montażu (mocowanie do sufitu) - pełny zakres ruchu - dla TV - plastik, stal - czarny - rozmiar ekranu: 32"-70" |
| EAN: | 8716309128087 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 45 cm |
| Głębokość: | 18 cm |
| Wysokość: | 178.3 cm |
| Regulowana wysokość: | 69.8-156.8 cm |
| Waga: | 5.27 kg |
| Materiał: | Plastik, stal |
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | Zestaw akcesoriów montażowych |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Mocowanie do sufitu |
| Model: | Pełny zakres ruchu |
| Zalecane użycie: | TV |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 400 x 200 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 100 x 200 mm, 400 x 300, 400 x 400 |
| Zarządzanie kablami: | Prowadzenia kabla wewnątrz |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 32"-70" |
| Nachylenie: | -25° to 5° |
| Podnoszenie: | 87 cm |
| Krętlik: | Od -30° do 30° |
| Ustawienia: | Wyskość, pochylenie, przegub |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 50 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 26.5 cm x 82.5 cm x 7.7 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.