{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48113680
Kod producenta: CM-43ST-01
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 8716309135191
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 2,46 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Uchwyt sufitowy do telewizora z pełnym zakresem ruchu -regulowany 19 - 43inch |
| Opis: | Gembird - Zestaw do montażu - pełny zakres ruchu - dla TV - stal - czarny - rozmiar ekranu: 19"-43" - interfejs montażowy: do 200 x 200 mm - montaż na suficie |
| EAN: | 8716309135191 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 22 cm |
| Głębokość: | 1.6 cm |
| Wysokość: | 43.1 cm |
| Regulowana wysokość: | 33.7-43.1 cm |
| Waga: | 1.6 kg |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | Mounting accessories |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Model: | Pełny zakres ruchu |
| Zalecane użycie: | TV |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Montaż na suficie |
| Interfejs Montażowy VESA: | Do 200 x 200 mm |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 19"-43" |
| Nachylenie: | 90° |
| Krętlik: | Od -45° do 45° |
| Ustawienia: | Pochylenie, przegub, wyskość |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 20 kg |
| Wymagany montaż: | Tak |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 8.5 cm x 34.4 cm x 22.6 cm |
| Zgodność z normami: | RoHS, ISO 9002 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.