{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 46605211
Kod producenta: MA-WA3-01
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 8716309127677
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 9,45 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Regulowane ramię na 3 monitory do montażu na ścianie od 17 do 27inch obciążenie do 6 kg |
| Opis: | Gembird MA-WA3-01 - Zestaw do montażu (ramię monitora, 3 adaptery VESA) - ramię regulowane - dla liczba paneli płaskich - 3 - plastik, aluminium, stal - kosmiczna szarość - rozmiar ekranu: 17"-27" - montaż na ścianie |
| EAN: | 8716309127677 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 144 cm |
| Głębokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 66.5 cm |
| Waga: | 7.7 kg |
| Materiał: | Plastik, aluminium, stal |
| Kolor: | Kosmiczna szarość |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Ramię monitora, 3 adaptery VESA |
| Model: | Ramię regulowane |
| Zalecane użycie: | Liczba paneli płaskich - 3 |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Montaż na ścianie |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 75 x 75 mm |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 17"-27" |
| Nachylenie: | -10° do 10° |
| Obrót: | -180° do 180° |
| Krętlik: | Od -10° do 10° |
| Ustawienia: | Pochylenie, przegub, obrót |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 18 kg |
| Min. waga załadunku: | 3 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Szczegóły: | Układ pionowy, orientacja pozioma |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 30 cm x 62 cm x 15 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.