{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 1706590
Kod producenta: SPG5-C-5
Stan magazynowy: 10 szt.
Kod EAN: 8716309065412
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,54 kg
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD SPG-5-C-5 surge protector 5 sockets self diagnostic indicator VDE approved german plug power cord 1.5m |
| Opis: | EnerGenie SPG5-C-5 - Zabezpieczenie przed przepięciem - AC 250 V - złącza wyjściowe: 5 - Niemcy - czarny |
| EAN: | 8716309065412 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zabezpieczenie przed przepięciem - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Lokalizacja: | Niemcy |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 250 V |
| Wymagana częstotliwość: | 50 - 60 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 |
| Maksymalne natężenie prądu: | 16 A |
| Eliminowanie zakłóceń: | Tak |
| Klasyfikacja energetyczna: | 250 dżule |
| Maks napięcie w piku: | 6000 V |
| Maks natężenie w piku: | 9000 A |
| Zabezpieczenie obwodu: | Bezpiecznik |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany - 1.5 m |
| Poziom ochrony urządzenia: | 100000 euro |
| Charakterystyka: | Ogniotrwały, wyłącznik, wskażniki LED, zabezpieczenie przed dziećmi, ochrona przed przeciążeniem |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS, Intertek GS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | -5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 33 cm |
| Głębokość: | 5.6 cm |
| Wysokość: | 4.5 cm |
| Waga: | 450 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.