{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna MSI PRO B840-S EVO WIFI6E oferuje funkcje zaprojektowane z myślą o zwiększeniu wydajności i poprawie łączności. Dzięki chipsetowi AMD B840 obsługuje procesory z serii Ryzen 7000/8000/9000. Układ zasilania 7+2+1 faz oraz ulepszone chłodzenie za pomocą technologii Frozr AI Cooling zapewniają stabilną pracę nawet pod obciążeniem. Wyposażona w takie funkcje, jak podświetlenie MSI Mystic Light, ulepszony system audio z technologią MSI Audio Boost oraz wiele interfejsów M.2 i SATA, płyta PRO B840-S EVO WIFI6E jest przeznaczona zarówno dla graczy, jak i profesjonalistów. Oferuje opcje sieciowe z obsługą 2,5 Gigabit Ethernet i Wi-Fi 6E, zapewniając niezawodną łączność z Internetem. Ta płyta główna stanowi podstawę do zbudowania wydajnego i energooszczędnego systemu stacjonarnego. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI PRO B840-S EVO WIFI6E AM5 DDR5 ATX HDMI MB |
| Opis: | MSI PRO B840-S EVO WIFI6E - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD B840 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen 1, USB-C 3.2 Gen2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD B840 |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | Ryzen (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 8000 MT/s (O.C.), 5600 MT/s (O.C.), 5600 MT/s, 4800 MT/s, 6400 MT/s (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana, niebuforowane zegarowe |
| Charakterystyka: | Technologia AMD EXPO, dwa kanały DDR |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Kontroler sieciowy: | Realtek RTL8125D |
| Interfejsy sieciowe: | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 PCIe 3.0 x4 2 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (gniazdo 2260/2280/22110 M.2 Key M) 1 x M.2 socket (Key E) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 4.0 -złącza: 2 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 PCIe 3.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x USB-C 3.2 Gen 2 2 x USB 3.2 Gen 1 1 x USB 3.2 Gen 2 4 x USB 2.0 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 1 x wejście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 2 x antena |
| Wewnętrzne interfejsy: | 4 x USB 2.0 - nagłówek 4 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | MSI ClickBIOS, UEFI BIOS, Wsparcie ACPI 6.5, Wsparcie dla SMBIOS 3.7 |
| Cechy harware: | 2oz Copper PCB, przycisk BIOS FlashBack, Przycisk Wyczyść CMOS, Cooling Wizard, EZ Debug LED, EZ LED control, EZ Memory Detection, Frozr AI Cooling, rozwiązanie oświetleniowe generacji 4, MSI AI Engine, MSI AI LAN Manager, MSI Audio Boost, MSI Companion, MSI Core Boost, MSI EZ DIY, MSI Memory Boost, MSI Mystic Light, MSI Steel Armor II, 6 Layer PCB, Projekt zasilania w fazie 7+2+1, M.2 Shield FROZR, MSI EZ OC, MSI Stainless Steel Back I/O, zabezpieczeniei przed przetężeniem, tłumiki napięcia przejściowego, Powiększony Radiator Układu Scalonego |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Antena EZ Wi-Fi, 3 x klips EZ M.2 II, Odtwarzacz klipsów EZ M.2 II, tarcza IO |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki i programy narzędziowe, MSI Center, Adobe Creative Cloud (darmowa wersja próbna), AIDA64 Extreme - MSI Edition, MSI CPU-Z, Norton 360, Dropbox |
| Zgodność z normami: | JEDEC |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.