{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna MSI B760M PROJECT ZERO została zaprojektowana z myślą o graczach i entuzjastach komputerów PC, którzy poszukują wysokiej wydajności, niezawodności i zaawansowanych funkcji. Dzięki obsłudze procesorów Intel Core 12/13 i 14. generacji oraz technologii pamięci DDR5, stanowi ona fundament potężnego systemu. Płyta główna oferuje szereg szybkich opcji łączności, w tym USB-C 3.2 Gen 2x2 i HDMI, zapewniając kompatybilność z szeroką gamą urządzeń peryferyjnych i wyświetlaczy. Entuzjaści audio docenią dźwięk wysokiej rozdzielczości obsługiwany przez kodek Realtek ALC897, zapewniający wciągające wrażenia słuchowe. Zarówno gracze, jak i profesjonaliści docenią gniazda M.2 z obsługą PCIe 4.0, które zapewniają szybkie rozwiązania pamięci masowej, skracając czas ładowania i zwiększając ogólną wydajność systemu. Dodatkowo, zaawansowane możliwości sieciowe płyty głównej, obejmujące 2.5 Gigabit Ethernet, Bluetooth 5.3 i Wi-Fi 6E, zapewniają płynne wrażenia online, zarówno podczas grania, strumieniowania, jak i pracy. Płyta główna B760M PROJECT ZERO stanowi podstawę kolejnego wysokowydajnego komputera PC, oferując połączenie szybkości, łączności i doskonałości audiowizualnej. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | MSI B760M PROJECT ZERO LGA 1700 4xDDR5 4xSATA 2xM.2 |
| Opis: | MSI B760M PROJECT ZERO - Płyta główna - ATX micro - Gniazdo LGA1700 - B760 Chipset - USB 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB-C 3.2 Gen2, USB-C 3.2 Gen 2x2 - 2.5 Gigabit LAN, Wi-Fi 6E, Bluetooth - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu: | Intel B760 |
| Port procesora: | Gniazdo LGA1700 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługa 12/13 i 14 Generacji Intel Core / Pentium Gold / Celeron) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 6800 MHz (O.C.), 6600 MHz (O.C.), 6400 MHz (O.C.), 6200 MHz (O.C.), 6000 MHz (O.C.), 5800 MHz (O.C.), 5600 MHz, 5400 MHz, 5200 MHz, 5000 MHz, 4800 MHz, 7000 MHz (O.C.), 7200 MHz (O.C.), 7400 MHz (O.C.), 7600 MHz (O.C.), 7800 MHz (O.C.) |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Audio Codec: | Realtek ALC897 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe: | 2.5 Gigabit Ethernet, 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 3.0 x1 1 x PCIe 4.0 x16 (tryb x4) 2 x M.2 socket (gniazdo 2242/2260/2280 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 SATA-600 / PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 4 x USB 2.0 1 x USB-C 3.2 Gen2x2 3 x USB 3.2 Gen 2 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) 2 x antena 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (centralny/subwoofer) - mini jack 1 x wyjście liniowe audio (tylne) - mini jack 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście SPDIF |
| Wewnętrzne interfejsy: | 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 2 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x Thunderbolt - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, 2 złączki 8-pin ATX12V |
| Charakterystyka | |
| Cechy BIOSu: | MSI ClickBIOS 5, M-Flash |
| Cechy harware: | MSI Core Boost, MSI Audio Boost, Extended Heatsink Design, M.2 Shield FROZR, DIY Friendly Design, wstępnie zamontowana tarcza I/O, Water Pump Header, EZ Debug LED, zabezpieczeniei przed przetężeniem, MSI Mystic Light, 6 Layer PCB, 2oz Copper PCB, Surface Mount Technology (SMT), MSI Memory Boost |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Naklejka na kabel, antena Wi-Fi, klips EZ M.2, zestaw wkręt M.2 / kołek |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | AIDA64 Extreme (wersja próbna na 60 dni), MSI Center, Norton 360 Deluxe (wersja próbna na 60 dni) |
| Szerokość: | 24.384 cm |
| Głębokość: | 24.384 cm |
| Szczegóły Opakowania: | Pudełko |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.