{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Stojak pod TV obrotowy 23 - 55inch |
| Opis: | Gembird - Stojak - dla TV - obrotowy - stal, plastik, szkło hartowane - czarny - rozmiar ekranu: 23"-55" - uchwyt stołowy |
| EAN: | 8716309135078 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 43 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 60.9 cm |
| Regulowana wysokość: | 29.5-39.5 cm |
| Materiał: | Stal, plastik, szkło hartowane |
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | Elementy montażowe, accessory kit |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Stojak |
| Zalecane użycie: | TV |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Uchwyt stołowy |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 100 x 200 mm, 200 x 100 mm, 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 400 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 23"-55" |
| Krętlik: | -35° do 35° |
| Ustawienia: | Wyskość, przegub |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 40 kg |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 46 cm x 10 cm x 30 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.