{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Stojak pod telewizor 45 - 90inch |
| Opis: | Gembird - Stojak - dla TV - stal - czarny - rozmiar ekranu: 45"-90" |
| EAN: | 8716309135115 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Regulowana wysokość: | 34.3-44.3 cm |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Czarny |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Stojak |
| Zalecane użycie: | TV |
| Interfejs Montażowy VESA: | 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 400 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 800 x 400 mm |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 45"-90" |
| Ustawienia: | Wyskość |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 60 kg |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 17 cm x 97 cm x 5.5 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.