{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Stojak pod telewizor z kółkami uchylny 32 - 55cal biały |
| Opis: | Gembird - Wózek - dla TV - z kółkami jezdnymi, nachylenie - zamknięcie - stal - biały - rozmiar ekranu: 32"-55" |
| EAN: | 8716309135511 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Biały |
| Zawartość zestawu: | Zestaw akcesoriów montażowych, elementy montażowe |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Wózek |
| Zalecane użycie: | TV |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 200 x 100 mm, 200 x 200 mm, 300 x 200 mm, 400 x 200 mm, 300 x 300 mm, 400 x 300 mm, 400 x 400 mm |
| Zamknięcie: | Tak |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 32"-55" |
| Nachylenie: | Od 0° do 5° |
| Ustawienia: | Pochylenie |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 25 kg |
| Ilość kółek: | 4 |
| Szczegóły zestawu: | Półka 1 szt. maks. nośność 5 kg |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 45 cm x 27 cm x 13 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.