{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48169313
Kod producenta: 21US007PPB
Stan magazynowy: 59 szt.
Kod EAN: 199273340187
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,96 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach poszukujących mocy i wydajności. Wyposażony w 16-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1200, charakteryzuje się wysoką jasnością i powłoką antyodblaskową, zapewniając wciągające wrażenia wizualne zarówno w biurze, jak i w podróży. Takie funkcje jak technologia Low Blue Light oraz wysoki współczynnik ekranu do obudowy zwiększają komfort podczas długich godzin pracy. Wyposażony w procesor Intel Core 7 i 16 GB pamięci RAM DDR5, ten notebook zapewnia wysoką wydajność. System posiada dysk SSD o pojemności 512 GB, zapewniający szybki dostęp do danych i ich przechowywanie. Ponadto urządzenie obsługuje podwójny zestaw mikrofonów z inteligentną funkcją redukcji szumów, zapewniającą czystą komunikację audio, uzupełnioną o technologię Dolby Audio i standardy dźwięku wysokiej rozdzielczości. Zintegrowana hybrydowa kamera FHD/IR jest wyposażona w funkcje zapewniające prywatność, gwarantując bezpieczne wideokonferencje w każdej chwili. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkBook 16 G9 Intel Core 7 240H 16inch WUXGA 16GB 512GB SSD M.2 PCIe W11P 3Y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkBook 16 G9 IRL 21US - Intel Core 7 - 240H - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - arctic gray -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0199273340187 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core 7 (Seria 2) 240H / 2.5 GHz |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 6 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 64 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, współczynnik ekranu do ciała 90% |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Aparat fotograficzny: | Tak - 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, kamera hybrydowa FHD/IR |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Audio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Bezprzyciskowy touchpad, precyzyjny gładzik wielodotykowy |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 48 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x M.2 (PCI Express 4.0 x4) (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 (Always On) USB 3.2 Gen 1 USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (65W ładowanie Power Delivery) Thunderbolt 4 (supports DisplayPort 1.4) (65W ładowanie Power Delivery) HDMI (obsługa 4K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) LAN (RJ-45) |
| Czytnik kart pamięci: | Tak (Karta Pamięci SD) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Microsoft Office (wersja próbna) |
| Różne | |
| Kolor: | Arctic gray |
| Materiał obudowy: | Aluminium (góra), ABS poliwęglan (dół) |
| Wykończenie Powierzchni: | Anodowanie piaskowanie (góra), tekstura (dół) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, Nowoczesny Tryb Czuwania |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, TUV Rheinland Low Blue Light (Software Solution) |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.6 cm x 25.35 cm x 1.75 cm |
| Waga: | 1.7 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Onsite Support, kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.