{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48043858
Kod producenta: 21R30041PB
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 198158409292
Stan produktu: Nowy
Waga: 1,61 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 łączy w sobie wszechstronność i wydajność, dzięki czemu jest odpowiednim wyborem dla profesjonalistów często podróżujących. Dzięki elastycznej konstrukcji obracanej o 360° urządzenie to może służyć zarówno jako laptop, jak i tablet, płynnie dostosowując się do każdego stylu pracy. 14-calowy ekran dotykowy IPS oferuje rozdzielczość 1920 x 1200, zapewniając żywe obrazy i atrakcyjne wrażenia użytkownika. Wyposażony w wydajny procesor Intel i 10 wydajnych rdzeni, Lenovo ThinkPad T14s zapewnia płynną wielozadaniowość. Pamięć jest wspierana przez technologię LPDDR5X SDRAM, a kamera internetowa o rozdzielczości 5 megapikseli jest wyposażona w osłonę zapewniającą prywatność podczas rozmów wideo. Dzięki wbudowanemu systemowi Dolby Audio i głośnikom stereo użytkownicy mogą oczekiwać wysokiej jakości dźwięku, który uzupełnia wrażenia multimedialne. Urządzenie spełnia normy MIL-STD-810H, zapewniając maksymalną trwałość i odporność podczas codziennego użytkowania. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkPad T14s 2-in-1 G1 Intel Core Ultra 7 255U 14inch WUXGA Touch 32GB 1TB SSD M.2 PCIe W11P 3Y Premier |
| Opis: | Lenovo ThinkPad T14s 2-in-1 Gen 1 21R3 - Z klapką - Intel Core Ultra 7 - 255U / do 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 1 TB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe - 14" IPS ekran dotykowy 1920 x 1200 - Wi-Fi 7, Bluetooth - czarny -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 Lata Lenovo Premier Support, Kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0198158409292 |
| Reklamacje: | 36 Months Premier Support NBD On-site |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - Tak - z klapką |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 255U |
| Max Turbo Speed: | 5.2 GHz |
| Ilość rdzeni: | 12-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 10 |
| Pamięć podręczna: | 12 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 12 TOPS |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość: | 7467 MT/s |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" - IPS |
| Ekran dotykowy: | Tak (10-punktowy wielodotykowy) |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, technologia Low Blue Light, OGS Technology, 3M DBEF5 (Dual Brightness Enhancement Film) |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, Discrete IR, Wizja komputerowa na procesorze sygnałowym obrazu (ISP) |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3287 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Audio |
| Cechy audio: | Wejście: 360° dalekiego pola |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Szerokopasmowa sieć bezprzewodowa (WWAN) | |
| Generacja: | Możliwość modernizacji do standardu 4G |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 58 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x karta Nano-SIM (1 bez) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI (obsługa 4K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) |
| Różne | |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał obudowy: | Poliwęglan (dół), aluminium (dół), magnez (góra) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, zgodność z piórem |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C GaN |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26, Rozwiązanie sprzętowe o niskim niebieskim świetle UL |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.36 cm x 22.28 cm x 1.921 cm |
| Waga: | 1.4 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 3 lata - od drzwi do drzwi Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Premier Support, Kompensacja CO2 w ilości 0,5 tony (2. Generacji) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.