{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48018108
Kod producenta: B9ZX9ET#AKD
Stan magazynowy: 16 szt.
Kod EAN: 199251275456
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 2,50 kg
| Opis | |
| Komputery HP Elite Laptop to bezpieczne i łatwe w obsłudze rozwiązania o dużej mocy, idealne do wymagających zadań, oraz estetycznie zaprojektowane urządzenia biznesowe, gwarantujące dużą mobilność. Rozwijaj swoją firmę dzięki sztucznej inteligencji, która wykorzystuje Twoje własne dane do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych. Odkryj, co możesz zrobić dzięki aplikacjom AI, zaawansowanym funkcjom współpracy, czterem wszechstronnym trybom pracy i zoptymalizowanemu czasowi pracy baterii w komputerze HP EliteBook X Flip G1i Next Gen AI. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP EliteBook X G1i Flip Intel Core Ultra 7 258V 14inch 2.5k 32GB 1TB SSD W11P SmartBuy |
| Opis: | HP EliteBook X Flip G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - z klapką - Intel Core Ultra 7 - 258V / do 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" IPS ekran dotykowy 2560 x 1600 (2,5K) @ 120 Hz - Wi-Fi 7, Bluetooth - 5G LTE - atmosfera niebieska |
| EAN: | 0199251275456 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - Tak - z klapką |
| Poziom AI: | Copilot+ PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 258V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.8 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 12 MB |
| Cechy: | Intel Turbo Boost Technology |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 47 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 115 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość: | 8533 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 8533 MT/s |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" - IPS |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 (2,5K) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 120 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 100% DCI-P3 |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, ultraszeroki kąt widzenia WUXGA (UWVA), technologia Low Blue Light, HP Eye Ease, 88,2% stosunek ekranu do obudowy |
| Nazwa klawiatury: | HP Premium |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Arc Graphics 140V - do 64 TOPS |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, aparat IR, kamera SI |
| Dźwięk: | Cztery głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3315 |
| Cechy audio: | Wyjście: wzmacniacze dyskretne, Poly Studio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, ClickPad |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Cechy: | Regulacja głośności, clickpad wielodotykowy, funkcja gestów, precyzyjny panel dotykowy, odporność na rozlanie, DuraKeys |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Klasa Bluetooth: | Klasa 2 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel WI-FI 7 BE201 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Charakterystyka: | Miracast, funkcja dual stream (2x2) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, CERTYFIKAT Wi-Fi, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Szerokopasmowa sieć bezprzewodowa (WWAN) | |
| Generacja: | 5G |
| Technologia: | LTE, 5G Sub-6 Ghz |
| Regulator: | HP 5000 5G Solution - M.2 3052 |
| Max transfer: | 4.67 Gbps |
| Dostawca usług: | Obsługa nie jest częścią oferty |
| Nawigacja | |
| Słuchawka: | A-GPS/GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS |
| Bateria | |
| Technologia: | 6 ogniw litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 68 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x karta Nano-SIM (1 dostępne) |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) USB 3.2 Gen 1 (element zasilany) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Support Assistant, HP Power Manager, HP Hotkey Support, HP PC Hardware Diagnostics UEFI, HP Secure Erase, HP Client Catalog (darmowe pobranie), HP Image Assistant (darmowe ściągnięcie), HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP Connection Optimizer, HP Sure Click, HP Sure Run, HP Sure Recover, HP Privacy Settings, HP Cloud Recovery, HP Sure Sense, HP Sure Admin, HP Client Management Script Library (do pobrania za darmo), HP BIOSphere Gen6, HP Wake on WLAN, myHP, HSA Fusion do użytku komercyjnego, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, HP Easy Clean, HP Smart Support, Poly Lens management software, Windows Hello, HP Manageability Integration Kit (do pobrania za darmo), HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Services Scan, Battery Health Manager, HP AI Companion, Poly Camera Pro, HP Sure Start, Pakiety sterowników HP (darmowe pobieranie) |
| Różne | |
| Kolor: | Atmosfera niebieska |
| Zintegrowane opcje: | Przyspieszeniomierz, czujnik światła otoczenia, magnetometr, czujnik Halla, inercyjna jednostka pomiarowa (IMU), żyroskop, HP Tamper Lock, czujnik koloru otoczenia, czujnik termiczny |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy: | Automatic DriveLock, BIOS Absolute Persistence, HP DriveLock, HP Fast Charge, Aktualizacja BIOS przez Sieć, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, z funkcją Secured-core PC |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), czujnik nieautoryzowanego dostępu |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz HP 65W USB-C AC |
| Zgodność z normami: | CSA, VCCI, BSMI, CCC, FIPS 140-2 Poziomu 2, EMC, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, CECP, SRRC, NCC, słabe światło halogenowe, EN 60601-1-2:2015, UL 62368-1, IEC 60601-1-2:2014, TEC, KES, certyfikat Low Blue Light (LBL), Ukraina NSoC, Zgodność EAEU, Saudi Arabian Compliance |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.39 cm x 21.99 cm x 1.47 cm |
| Waga: | 1.4 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - TCO Certified, generacja 10, dla notebooków |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+: | Yes |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | Postkonsumencki plastik z recyklingu, plastiki OBP, metal z recyklingu |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 40 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 240 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 1.043 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 12192 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.