{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Dell Pro E2726HS to 27-calowy monitor LCD z podświetleniem LED przeznaczony do użytku stacjonarnego, wyposażony w wyświetlacz IPS zapewniający żywe kolory i szerokie kąty widzenia. Dzięki natywnej rozdzielczości 1920 x 1080 monitor ten zapewnia klarowność obrazu Full HD, wzbogaconą jasnością 300 cd/m² i współczynnikiem kontrastu 1000:1, co sprawia, że nadaje się do różnych zastosowań, od pracy profesjonalnej po rozrywkę. Monitor obsługuje wiele sygnałów wejściowych, w tym HDMI, VGA i DisplayPort, zapewniając wszechstronność podłączeń. Kluczową cechą modelu E2726HS jest możliwość regulacji, obejmująca regulację wysokości do 130 mm, obrót i pochylenie w zakresie od -5 do +21 stopni. Powłoka ekranu przeciwodblaskowa pomaga zmniejszyć odbicia, a konstrukcja bez ramki z trzech stron zapewnia bardziej wciągające wrażenia wizualne. Ponadto monitor jest wyposażony w technologię Dell ComfortView Plus, która redukuje szkodliwe światło niebieskie, dzięki czemu długotrwałe użytkowanie jest bardziej komfortowe bez utraty jakości kolorów. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | DELL Pro 27 Adjustable Stand Monitor E2726HS 27inch FHD IPS LED HDMI DP VGA Speakers 3YPPG AE |
| Opis: | Dell Pro E2726HS - Monitor LED - 27" - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 300 cd/m² - 1000:1 - 5 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - głośnik(i) - z 3 lata Advanced Exchange Service |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Rodzaj wyświetlacza: | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Adres URL kodu QR Etykiety Efektywności Energetycznej: | Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2461242 |
| Klasa energii: | Klasa D |
| Wielkość przekątnej: | 27" |
| Typ panela: | IPS |
| Współczynnik kształtu: | 16:9 |
| Rozdzielczość natywna: | Full HD (1080p) 1920 x 1080 (DisplayPort: 100 Hz, HDMI: 100 Hz, VGA: 60 Hz) |
| Rozstaw pikseli: | 0.3114 mm |
| Pikseli na cal: | 82 |
| Jasność: | 300 cd/m² |
| Współczynnik kontrastu: | 1000:1 |
| Obsługa kolorów: | 16,7 miliony kolorów |
| Paleta Kolorów: | 72% NTSC (CIE 1931) |
| Czas reakcji: | 5 ms (szybki szary-do-szarego), 8 ms (normalny szary-do-szarego) |
| Częstotliwość odświeżania pionowego: | 48 - 100 Hz |
| Częstotliwość odświeżania poziomego: | 30 - 151 kHz |
| Poziomy kąt widzenia: | 178 |
| Pionowy kąt widzenia: | 178 |
| Powłoka ekranu: | Antyrefleksyjna, 3H Hard Coating |
| Technologia podświetlenia: | Podświetlenie LED |
| Charakterystyka: | Podświetlanie krawędziowe LED, bezrtęciowy, szkło niezawierające arsenu, 3-stronny bez faset, Dell ComfortView Plus |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 61.068 cm x 21.159 cm x 51.457 cm - z podstawką (najwyższa pozycja) |
| Waga: | 4.6 kg |
| Audio | |
| Typ: | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał: | 2 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy: | HDMI (HDCP 1.4) DisplayPort 1.4 (HDCP 1.4) VGA |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu: | Wysokość, pivot (obrót), pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia: | -5/+21 |
| Kąt obrotu: | 346 |
| Kąt rotacji: | 180 |
| Regulacja wysokości: | 130 mm |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm |
| Różne | |
| Cechy: | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA, system porządkowania kabli |
| Dołączone przewody: | 1 x kabel HDMI - 1.8 m |
| Zgodność z normami: | Plug and Play, RoHS, DisplayPort 1.4, HDCP 1.4, ograniczona zawartość BFR, ograniczona zawartość PCV, Certyfikat TUV Rheinland Eye Comfort (3-gwiazdkowy) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór Mocy SDR (tryb Wł.): | 16.9 kWh/1000 godz. |
| Pobór Mocy (Standardowy): | 11.2 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny): | 38 wat |
| Zużycie energii w stanie czuwania: | 0.3 wat |
| Pobór mocy (tryb wył.): | 0.3 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe: | Z podstawką (najniższa pozycja) - szerokość: 61.068 cm - głębokość: 21.159 cm - wysokość: 38.457 cm - waga: 4.6 kg Z podstawką (najwyższa pozycja) - szerokość: 61.068 cm - głębokość: 21.159 cm - wysokość: 51.457 cm - waga: 4.6 kg Bez podstawki - szerokość: 61.068 cm - głębokość: 5.51 cm - wysokość: 35.502 cm - waga: 3.09 kg |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Waga transportowa: | 7.1 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| ENERGY STAR Version: | 8.0 |
| Ślad Węglowy: | 189 emisje węgla w kg (UE) |
| Produkcja (kg CO2e): | 89.28 |
| Logistyka (kg CO2e): | 13.33 |
| Eksploatacja (kg CO2e): | 82.88 |
| EOL (kg CO2e): | 3.79 |
| Węgiel Całkowity bez Fazy Użycia (kg CO2e): | 106.12 |
| Gwarancja producenta | |
| Usługi powiązane: | 3 lata Advanced Exchange Service |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10–80% (niekondensująca) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.