{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Laptopy HP z serii 200 oferują funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji wyposażonej w ulepszone procesory oraz podstawowe narzędzia do zwiększania wydajności. Laptop HP 255R 15,6 G10 " zapewnia niezbędne funkcje biznesowe w smukłej i lekkiej konstrukcji, którą można wszędzie ze sobą zabrać. Wydajny procesor AMD, superszybka pamięć DDR5 i różne opcje pamięci masowej zostały opracowane z myślą o produktywności – a wszystko to w bardzo przystępnej cenie. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 255R G10 AMD Ryzen 7 7735U 15.6inch FHD 16GB 512GB SSD W11P |
| Opis: | HP 255R G10 Notebook - AMD Ryzen 7 - 7735U / do 4.75 GHz - Win 11 Pro - Radeon 680M - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 15.6" SVA 1920 x 1080 (Full HD) - Wi-Fi 6, Bluetooth - ciemne spopielone srebro |
| EAN: | 0199896790314 |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | AMD Ryzen 7 7735U |
| Max Turbo Speed: | 4.75 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 16 MB |
| Cechy: | 16 wątków |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 4800 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 15.6" - SVA |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Ultra szeroki kąt widzenia (UWVA) Full HD eDP z antyrefleksem, zgięta wąska faseta |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | AMD Radeon 680M |
| Cechy systemu video: | AMD FreeSync |
| Aparat fotograficzny: | Tak - HD |
| Rozdzielczości wideo: | 720p |
| Cechy kamery: | Temporal Noise Reduction |
| Dźwięk: | Dwa głosniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3247 |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Wielodotykowy touchpad, funkcja gestów, czujnik obrazu, gładzik z certyfikatem PTP, przycisk Asystent Pilota, odporność na rozlanie |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax, Bluetooth 5.4 |
| Klasa Bluetooth: | Klasa 2 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Realtek RTL8852BE-VT - M.2 2230 |
| Charakterystyka: | Miracast, funkcja dual stream (2x2), MU-MIMO |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, CERTYFIKAT Wi-Fi, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Waga: | 190 g |
| Pojemność: | 41 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 45 wat, 19.5 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) 2 x USB-C 3.2 Gen 1 HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP SSRM, sMedio True DVD, ExpressVPN (wersja próbna na 30 dni), WPS Office, McAfee Security (wersja próbna na 30 dni), HP Smart Health, Amazon Deals, Dropbox Promotion, E-QR Code |
| Różne | |
| Kolor: | Ciemne spopielone srebro |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Akcesoria w zestawie: | Inteligentny Zasilacz AC HP 45 W |
| Zgodność z normami: | VCCI, BSMI, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Bezhalogenowa, KC, NCC, KES, UL/CSA 62368-1, certyfikat Low Blue Light (LBL), Ukraina NSoC, Zgodność EAEU, Saudi Arabian Compliance, oznaczenie GS UL, China SRRC, China CCC, Ukraine TEC |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.98 cm x 23.6 cm x 1.57 cm |
| Waga: | 1.66 kg |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 6.9 cm x 48.3 cm x 30.5 cm |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | Postkonsumencki plastik z recyklingu |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 40 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 200 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 0.75 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 1.5 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.