{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48018113
Kod producenta: B9ZY4ET#AKD
Stan magazynowy: 18 szt.
Kod EAN: 199251275395
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 2,50 kg
| Opis | |
| Komputery HP Elite Laptop to bezpieczne i łatwe w obsłudze rozwiązania o dużej mocy, idealne do wymagających zadań, oraz estetycznie zaprojektowane urządzenia biznesowe, gwarantujące dużą mobilność. Rozwijaj swoją firmę dzięki sztucznej inteligencji, która wykorzystuje Twoje własne dane do podejmowania strategicznych decyzji biznesowych. Odkryj, co możesz zrobić dzięki aplikacjom AI, zaawansowanym funkcjom współpracy i zoptymalizowanemu czasowi pracy baterii w komputerze HP EliteBook X G1i Next Gen AI. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP EliteBook X G1i Intel Core Ultra 7 258V 14inch WUXGA 32GB 1TB SSD W11P SmartBuy |
| Opis: | HP EliteBook X G1i Notebook Next Gen AI - Copilot+ PC - konstrukcja zawiasu 177 stopni - Intel Core Ultra 7 - 258V / do 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Arc Graphics 140V - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 14" IPS 2560 x 1600 (2,5K) @ 120 Hz - NFC, Wi-Fi 7, Bluetooth - atmosfera niebieska |
| EAN: | 0199251275395 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 177 stopni |
| Poziom AI: | Copilot+ PC |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 258V / 2.2 GHz |
| Max Turbo Speed: | 4.8 GHz |
| Ilość rdzeni: | 8-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 4 |
| Wydajne rdzenie: | 4 |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 12 MB |
| Cechy: | Intel Turbo Boost Technology |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 47 TOPS |
| Całkowita wydajność procesora do (TOPS): | 115 TOPS |
| Wsparcie dla typów danych AI na NPU: | INT8 |
| Wsparcie dla rzadkości: | Tak |
| Obsługiwane ramy oprogramowania AI przez NPU: | DirectML, OpenVINO, WebNN, WindowsML, ONNX RT |
| Wsparcie dla efektów studia Windows: | Tak |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość: | 8533 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 8533 MT/s |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" - IPS |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Rozdzielczość: | 2560 x 1600 (2,5K) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 120 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:9 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 100% Adobe RGB, 100% DCI-P3 |
| Charakterystyka: | Micro Edge, HP Eye Ease, 89,8% stosunek ekranu do obudowy, ultra szeroki kąt widzenia 2,5K (UWVA) z powłoką antyodblaskową |
| Nazwa klawiatury: | HP Premium |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Arc Graphics 140V - do 64 TOPS |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, aparat IR, kamera SI |
| Dźwięk: | Cztery głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3315 |
| Cechy audio: | Wyjście: wzmacniacze dyskretne, Poly Studio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, ClickPad |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Cechy: | Clickpad wielodotykowy, funkcja gestów, precyzyjny panel dotykowy, odporność na rozlanie |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | NFC, 802.11a/b/g/n/ac/ax/be, Bluetooth 5.4 |
| Klasa Bluetooth: | Klasa 2 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel WI-FI 7 BE201 |
| Charakterystyka: | Miracast, funkcja dual stream (2x2), MU-MIMO, CNVi |
| Zgodność z normami: | CERTYFIKAT Wi-Fi |
| Bateria | |
| Technologia: | 6 ogniw litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 68 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery, Sleep & Charge) USB-C 3.2 Gen 2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery) USB 3.2 Gen 1 (element zasilany) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Dropbox (25 GB przechowywania w chmurze) (darmowe przez 1 rok), McAfee Online Protection (wersja próbna na 30 dni), Klienci Microsoft 365 (1-miesięczny okres próbny) |
| Różne | |
| Kolor: | Atmosfera niebieska |
| Zintegrowane opcje: | Czujnik Halla, inercyjna jednostka pomiarowa (IMU), żyroskop, HP Tamper Lock, czujnik koloru otoczenia, czujnik koloru, czujnik termiczny |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip |
| Cechy: | Automatic DriveLock, BIOS Absolute Persistence, HP SureStart, HP DriveLock, HP Sure Run, HP Sure Recover, Aktualizacja BIOS przez Sieć, HP Sure Click, HP Sure Sense, HP Secure Erase, HP Sure Admin, HP BIOSphere Gen 6, z funkcją Secured-core PC |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), czujnik nieautoryzowanego dostępu |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz HP 65W USB-C AC |
| Zgodność z normami: | UL, BSMI, CCC, FIPS 140-2 Poziomu 2, RoHS, KCC, Common Criteria EAL4+, KC, SRRC, NCC, CSA 62368-1, TEC, KES, certyfikat Low Blue Light (LBL), Ukraina NSoC, Zgodność EAEU, Saudi Arabian Compliance |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.39 cm x 21.99 cm x 1.49 cm |
| Waga: | 1.18 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - TCO Certified, generacja 10, dla notebooków |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 40 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 240 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 1.043 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 3.5 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.