{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2075377
Kod producenta: LC980VALBP
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 5014047561023
Stan produktu: Nowy
Waga: 0,21 kg
| Opis | |
| Zagwarantuj bezproblemową i przystępną cenowo wymianę oryginalnych tuszów firmy Brother przez zakup zestawu LC-980VALBP. Opakowanie zawiera tusze: czarny, cyan, żółty i magenta, które opracowano w celu optymalnej współpracy z drukarkami atramentowymi firmy Brother. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | BROTHER LC980VALBP Zestaw Brother LC980 CMYK Blister Pack 300str DCP145C / DCP165C / MFC250C |
| Opis: | Brother LC980VALBP - 4 szt. - czarny, żółty, cyjan, magenta - oryginał - kopuła - pojemnik na tusz - dla Brother DCP-145, 163, 165, 195, 365, 373, 375, 377, MFC-250, 290, 295, 297 |
| EAN: | 5014047561023 |
| Reklamacje: | Brak gwarancji |
| Ogólne | |
| Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość) / Waga: | 158 g |
| Szerokość transportowa: | 21.7 cm |
| Głębokość transportowa: | 17.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 6.7 cm |
| Waga transportowa: | 260 g |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Pojemnik na tusz |
| Technologia druku: | Atramentowa |
| Kolor: | Czarny, żółty, cyjan, magenta |
| Ilość w komplecie: | 4 szt. |
| Własności kasety tonera: | Brother Innobella |
| Dołączone materiały eksploatacyjne: | Pojemnik z atramentem (czarny) - do 300 stron Pojemnik z atramentem (żółty) - do 260 stron Pojemnik z atramentem (cyjan) - do 260 stron Pojemnik z atramentem (magenta) - do 260 stron |
| Różne | |
| Typ opakowania: | Kopuła |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | Brother DCP-145C, DCP-163C, DCP-165C, DCP-195C, DCP-365CN, DCP-373CW, DCP-375CW, DCP-377CW, MFC-250C, MFC-290C, MFC-295CN, MFC-297C |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.