{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Laptopy HP ProBook z serii 4 oferują wielowarstwowe zabezpieczenia oraz możliwość rozbudowy i wydajność w wytrzymałej konstrukcji, czyli wszystko, czego potrzeba pracownikom rozwijających się firm. Laptop HP ProBook 4 G1iR 16" oferuje rozwijającym się firmom wydajność, wielowarstwowe zabezpieczenia oraz wytrzymałość w konstrukcji, którą można z łatwością rozbudować. Dzięki najnowszemu procesorowi Intel i baterii o długiej żywotności ten bogaty w funkcje komputer jest gotowy na długotrwałą produktywność i do pracy hybrydowej. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP ProBook 4 G1i Intel Core i5-1334U 16inch WUXGA 16GB 512GB SSD W11P |
| Opis: | HP ProBook 4 G1iR Notebook - Konstrukcja zawiasu 177 stopni - Intel Core i5 - i5-1334U / do 4.6 GHz - Win 11 Pro - Grafika Intel Iris Xe - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 6E, Bluetooth - srebrny szczupak - z Wsparcie sprzętowe HP przez 3 lata na miejscu dla stacji roboczych |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 177 stopni |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core i5 (13. generacja) i5-1334U |
| Max Turbo Speed: | 4.6 GHz |
| Ilość rdzeni: | 10-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 8 |
| Pamięć podręczna: | Pamięć podręczna L3 - 12 MB |
| Cechy: | Intel Turbo Boost Technology |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (1 x 16 GB) |
| Max obsługiwany RAM: | 48 GB |
| Technologia: | DDR5 SDRAM |
| Szybkość: | 5600 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 5600 MT/s |
| Rodzaj obudowy: | SO-DIMM 262-pin |
| Ilość slotów: | 2 |
| Puste sloty: | 1 |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD PCIe - NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 16" - IPS |
| Technologia podświetlania LCD: | Podświetlenie WLED |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 300 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 62.5% sRGB |
| Charakterystyka: | Ultra szeroki kąt patrzenia WUXGA (UWVA) antyodblaskowy eDP, 90,6% stosunek ekranu do obudowy |
| Nazwa klawiatury: | HP Standard Keyboard |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Grafika Intel Iris Xe |
| Cechy systemu video: | Działa jako grafika Intel UHD (pamięć single-channel) |
| Aparat fotograficzny: | Tak - Full HD |
| Rozdzielczości wideo: | 1080p |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności |
| Dźwięk: | Dwa głosniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Realtek ALC3247 |
| Cechy audio: | Wyjście: Poly Studio |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, ClickPad |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Klawiatura numeryczna: | Tak |
| Cechy: | Clickpad wielodotykowy, funkcja gestów, czujnik obrazu, powierzchnia szklana kompatybilna, precyzyjny panel dotykowy, odporność na rozlanie, DuraKeys |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Klasa Bluetooth: | Klasa 2 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel Wi-Fi 6E AX 211 - PCI Express Mini Card (M.2) |
| Interfejs sieciowy: | Gigabit Ethernet |
| Kontroler ethernet: | Realtek RTL8111HSH-CG |
| Charakterystyka: | Miracast, funkcja dual stream (2x2) |
| Zgodność z normami: | IEEE 802.11d, IEEE 802.11i, CERTYFIKAT Wi-Fi, IEEE 802.11h, IEEE 802.11e, IEEE 802.11k, IEEE 802.11r, IEEE 802.11v |
| Bateria | |
| Technologia: | 3 ogniwa litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 56.04 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat, 5 / 9 / 12 / 15 / 20 V, 8 A |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | 2 x USB-C 3.2 Gen 2x2 (supports DisplayPort 1.4 Alt Mode) (Power Delivery 3.0, Sleep & Charge) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack 2 x USB 3.2 Gen 1 (element zasilany) LAN (RJ-45) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | HP Client Management Script Library (do pobrania za darmo), HP Cloud Recovery, HP Connect for Microsoft Endpoint Manager, Pakiety sterowników HP (darmowe pobieranie), HP Image Assistant (darmowe ściągnięcie), HP Manageability Integration Kit (do pobrania za darmo), HP Power Manager, HP Smart Support, HP Support Assistant, myHP, HSA Fusion do użytku komercyjnego, HSA Telemetry do użytku komercyjnego, Poly Lens management software, Poly Camera Pro, HP Connection Optimizer, HP Hotkey Support, HP MAC Address Manager, HP Notifications, HP UEFI BIOS Certification level 2.8, HP PC Hardware Diagnostics Windows, HP Privacy Settings, HP Services Scan, Battery Health Manager |
| Microsoft Copilot: | Yes |
| Różne | |
| Kolor: | Srebrny szczupak |
| Zintegrowane opcje: | HP Sure Platform, czujnik termiczny, HP Tamper Lock, czujnik Halla |
| Ochrona: | Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | BIOS Absolute Persistence, HP Automatic Drive Lock, HP DriveLock, HP Fast Charge, Aktualizacja BIOS przez Sieć, sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H, zgodność z Secured-core PC |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno), czujnik nieautoryzowanego dostępu |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz HP 65W USB-C AC |
| Zgodność z normami: | VCCI, BSMI, CCC, FIPS 140-2 Poziomu 2, EMC, FCC, RoHS, KCC, CISPR, ICES, Common Criteria EAL4+, KC, CECP, SRRC, NCC, SEPA, słabe światło halogenowe, EN 60601-1-2:2015, UL 62368-1, IEC 60601-1-2:2014, TEC, KES, certyfikat Low Blue Light (LBL), Ukraina NSoC, Zgodność EAEU, Saudi Arabian Compliance |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | HP Smart Buy |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 35.94 cm x 25.1 cm x 1.7 cm |
| Waga: | 1.74 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| EPEAT Climate+: | Yes |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Zawartość Surowców z Recyklingu w Produkcie: | Postkonsumencki plastik z recyklingu, plastiki OBP, metal z recyklingu |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - części i robocizna - 1 rok |
| Usługi w pakiecie: | Wsparcie sprzętowe HP przez 3 lata na miejscu dla stacji roboczych |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 0 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność: | 10-90% nieskroplone |
| Odporność na wstrząsy (podczas pracy): | 40 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na wstrząsy (w stanie spoczynku): | 240 g @ półsinus 2 ms |
| Odporność na drgania (podczas pracy): | 1.043 g @ RMS (random) |
| Odporność na drgania (w stanie spoczynku): | 3.5 g @ RMS (random) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.