{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48043901
Kod producenta: 21NX009BPB
Stan magazynowy: 9 szt.
Kod EAN: 198158600217
Stan produktu: Nowy
Waga: 1,22 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 łączy w sobie najwyższej jakości materiały i wysoką wydajność w ultracienkiej obudowie. Ten notebook jest wyposażony w 14-calowy wyświetlacz antyodblaskowy o proporcjach 16:10, który zapewnia komfortowe wrażenia wizualne. System audio wysokiej rozdzielczości, zgodny ze standardem Dolby Atmos, zapewnia wciągający dźwięk dzięki głośnikom stereo, dzięki czemu urządzenie nadaje się zarówno do pracy, jak i rozrywki. Dodatkowo zintegrowana kamera internetowa jest wyposażona w osłonę zapewniającą prywatność oraz funkcję Windows Hello, co zwiększa bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Dzięki zaawansowanym opcjom łączności, takim jak USB4/Thunderbolt 4 i Power Delivery, ThinkPad X1 Carbon jest gotowy na każde wyzwanie, zapewniając produktywność w każdym miejscu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkPad X1 Carbon G13 Intel Core Ultra 7 255U 14inch WUXGA 32GB 1TB SSD M.2 PCIe W11P 3Y Premier |
| Opis: | Lenovo ThinkPad X1 Carbon Gen 13 21NX - Konstrukcja zawiasu 180 stopni - Intel Core Ultra 7 - 255U / do 5.2 GHz - Evo - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 1 TB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe - 14" IPS ThinkPad Privacy Guard 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - 5G - czarna farba -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 lata wsparcia Premier Lenovo Plus, kompensacja CO2 0,5 tony (2. generacja) |
| EAN: | 0198158600217 |
| Reklamacje: | 36 Months Premier Support NBD On-site |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 7 (Seria 2) 255U |
| Max Turbo Speed: | 5.2 GHz |
| Ilość rdzeni: | 12-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 10 |
| Pamięć podręczna: | 12 MB |
| Technologia platformy: | Intel Evo |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 12 TOPY |
| Pamięć | |
| RAM: | 32 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość: | 8400 MT/s |
| Szybkość Znamionowa: | 4200 MHz |
| Główn pamięć: | 1 TB SSD M.2 2280 PCIe 5.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 14" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Częstotliwość synchr. pionowej przy maks. rozdzielczości: | 60 Hz |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 500 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 100% sRGB |
| Technologia Prywatności: | ThinkPad Privacy Guard |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 8 megapikseli |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, Discrete IR, MIPI, Rozpoznawanie Obrazu, Privacy Alert, Wykrywanie obecności użytkownika oparte na widzeniu komputerowym z blokadą po opuszczeniu |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, macierz mikrofonu podwójnego dalekiego pola 360° |
| Kodek: | Realtek ALC3306 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Atmos |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, panel dotykowy |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Cechy: | Gładzik haptyczny |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Szerokopasmowa sieć bezprzewodowa (WWAN) | |
| Generacja: | 5G |
| Pasmo Komórkowe: | 5G Sub-6 Ghz |
| Regulator: | Quectel RM520N-GL |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 57 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.0) HDMI Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) |
| Oprogramowanie | |
| Dołączone oprogramowanie: | Intel Connectivity Performance Suite |
| Różne | |
| Kolor: | Czarna farba |
| Materiał obudowy: | Aluminium (dół), włókno węglowe (góra) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C GaN |
| Zgodność z normami: | TUV Rheinland Dynamic Privacy Filter (DPF) Certification |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 31.28 cm x 21.475 cm x 1.795 cm |
| Waga: | 1.006 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| Certyfikat TCO: | - TCO Certified, generacja 10, dla notebooków |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 3 lata - od drzwi do drzwi Gwarancja ograniczona - bateria - 1 rok Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Usługi w pakiecie: | 3 lata wsparcia Premier Lenovo Plus, kompensacja CO2 0,5 tony (2. generacja) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.