{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48088847
Kod producenta: 21R5000XPB
Stan magazynowy: 8 szt.
Kod EAN: 198158352383
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 2,08 kg
| Opis | |
| Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 został zaprojektowany z myślą o profesjonalistach poszukujących niezawodnego i wydajnego notebooka. Jego 13,3-calowy wyświetlacz WUXGA oferuje natywną rozdzielczość 1920 x 1200, zapewniając ostry obraz o żywych kolorach dzięki technologii IPS i jasności 400 cd/m2. Dzięki powłoce antyodblaskowej wyświetlacz zapewnia komfort podczas długotrwałego użytkowania. Laptop jest zasilany 12-rdzeniowym procesorem Intel i 16 GB pamięci LPDDR5X SDRAM, zapewniając płynną wydajność podczas wielozadaniowości i wymagających aplikacji. Wyposażony w dysk SSD o pojemności 512 GB, Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 oferuje szybki dostęp do danych i dużą pojemność pamięci. Laptop posiada opcje łączności, takie jak USB4/Thunderbolt 4 i HDMI, a także podwójne mikrofony i dźwięk Dolby Atmos, które zapewniają lepsze wrażenia multimedialne. Dzięki aluminiowej obudowie i wzmocnionym materiałom jest lekki i wytrzymały, co czyni go idealnym wyborem dla profesjonalistów często podróżujących. Czytnik linii papilarnych i czytnik kart inteligentnych zapewniają dodatkowe zabezpieczenia, gwarantując bezpieczeństwo danych w różnych środowiskach pracy. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LENOVO ThinkPad L13 G6 Intel Core Ultra 5 225U 13.3inch WUXGA 16GB 512GB SSD M.2 PCIe W11P 3Y OS |
| Opis: | Lenovo ThinkPad L13 Gen 6 21R5 - Konstrukcja zawiasu 180 stopni - Intel Core Ultra 5 - 225U / do 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD TCG Opal Encryption 2, NVMe - 13.3" IPS 1920 x 1200 - Wi-Fi 6E, Bluetooth - czarny -klawiatura: Angielska - Europejska - z 3 Lata Lenovo Onsite Support + 1 Rok Lenovo Premier Support + zrównoważenie emisji CO2 0,5 tony (2. Generacji) |
| EAN: | 0198158352383 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w miejscu instalacji |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Komputer przenośny - konstrukcja zawiasu 180 stopni |
| System operacyjny: | Windows 11 Pro - angielski / polski |
| Procesor / Chipset | |
| CPU: | Intel Core Ultra 5 (Seria 2) 225U |
| Max Turbo Speed: | 4.8 GHz |
| Ilość rdzeni: | 12-rdzeniowy |
| Rdzenie wydajnościowe: | 2 |
| Wydajne rdzenie: | 10 |
| Pamięć podręczna: | 12 MB |
| Cechy: | Zintegrowany kontroler pamięci |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU) | |
| Jednostka przetwarzania neuronowego (NPU): | Intel AI Boost |
| Wydajność NPU do (TOPS): | 12 TOPS |
| Pamięć | |
| RAM: | 16 GB (dostarczona pamięć jest wlutowana) |
| Technologia: | LPDDR5X SDRAM |
| Szybkość: | 7467 MT/s |
| Główn pamięć: | 512 GB SSD M.2 2242 PCIe 4.0 x4 - TCG Opal Encryption 2, NVM Express (NVMe) |
| Wyświetlacz | |
| Typ: | 13.3" - IPS |
| Rozdzielczość: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Szeroki ekran: | Tak |
| Współczynnik kształtu obrazu: | 16:10 |
| Jasność obrazu: | 400 cd/m² |
| Paleta Kolorów: | 45% NTSC |
| Charakterystyka: | Przeciwoślepieniowy, 3M DBEF5 (Dual Brightness Enhancement Film) |
| Audio & Video | |
| Procesor graficzny: | Intel Graphics |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Rozdzielczość: | 5 Mpx |
| Cechy kamery: | Migawka prywatności, Windows Hello, stała ostrość, Discrete IR, Privacy Alert |
| Dźwięk: | Głośniki stereo, mikrofon macierzy podwójnej |
| Kodek: | Senary SN6147 |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości, Dolby Atmos |
| Wejście | |
| Typ: | Klawiatura, gładzik |
| Podświetlenie Klawiatury: | Tak |
| Układ klawiatury: | Angielska - Europejska |
| Komunikacja | |
| Bezprzewodowe: | 802.11a/b/g/n/ac/ax (Wi-Fi 6E), Bluetooth 5.3 |
| Kontroler bezprzewodowy: | Intel Wi-Fi 6E AX 211 |
| Charakterystyka: | Funkcja dual stream (2x2) |
| Szerokopasmowa sieć bezprzewodowa (WWAN) | |
| Generacja: | Możliwość modernizacji do standardu 4G |
| Bateria | |
| Technologia: | Litowo-polimerowa |
| Pojemność: | 54.7 Wh |
| Adapter AC | |
| Wejście: | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Wyjście: | 65 wat |
| Połączenia & Rozszerzenie | |
| Sloty: | 1 x karta Nano-SIM (1 bez) |
| Szczegóły Interfejsu: | USB 3.2 Gen 1 USB 3.2 Gen 1 (Always On) 2 x USB4 (supports Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1 Alt Mode) (Power Delivery 3.1) HDMI (obsługa 4K) Słuchawki/mikrofon combo jack (mini-słuchawkowe 3,5 mm) |
| Różne | |
| Kolor: | Czarny |
| Materiał obudowy: | Aluminium (góra), poliwęglan (dół), włókno szklane (dół) |
| Ochrona: | Discrete Trusted Platform Module (TPM 2.0) Security Chip, czytnik odcisków palców, czytnik kart inteligentnych |
| Cechy: | Sprawdzono pod kątem zgodności z normą MIL-STD-810H |
| Ochrona przeciwkradzieżowa: | Gniazdo blokady bezpieczeństwa (linka bezpieczeństwa sprzedawana osobno) |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego: | Nano gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Akcesoria w zestawie: | Zasilacz USB-C |
| Zgodność z normami: | RoHS, Energy-Related Products (ErP) Lot 6, Energy-Related Products (ErP) Lot 26 |
| Wersja językowa: | Język: Polish / region: Polska |
| Program sprzedaży producenta: | Lenovo TopSeller |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary (szer./głęb./wys.): | 29.9 cm x 21.5 cm x 1.895 cm |
| Waga: | 1.21 kg |
| Informacje o Zrównoważonym Rozwoju | |
| EPEAT Compliant: | EPEAT Gold |
| Certyfikat ENERGY STAR: | Tak |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja podstawowa - 1 rok - od drzwi do drzwi Gwarancja podstawowa - bateria - 1 rok Przedłużona gwarancja - 3 lata - u użytkownika - czas reakcji: następny dzień roboczy |
| Usługi w pakiecie: | 3 Lata Lenovo Onsite Support + 1 Rok Lenovo Premier Support + zrównoważenie emisji CO2 0,5 tony (2. Generacji) |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.