{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Szybka ładowarka samochodowa 2x USB QC3.0 36W czarna |
| Opis: | Gembird - Zasilacz samochodowy - 36 wat - 3 A - Quick Charge 3.0 - 2 złącza wychodzące (USB Typ A) - czarny |
| EAN: | 8716309129657 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Zasilacz samochodowy |
| Kolor obudowy: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Wymagane napięcie: | 12 - 24 V |
| Złącza wejściowe: | Automobile cigarette lighter |
| Liczba Złącz Wejścia: | 1 |
| Napięcie zasilające: | 5 / 9 / 12 V |
| Złącza wychodzące: | Wszystkich 2: USB 9 pin Typ A |
| Moc wyjściowa: | 36 wat |
| Maksymalne natężenie prądu: | 3 A |
| Szczegóły urządzenia zasilającego: | Zasilacz samochodowy: 2 x 9 pin USB Typ A - wyjście - 18 W |
| Technologia Szybkiego Ładowania: | Quick Charge 3.0 |
| Cechy: | Ochrona przed prądem przetężeniowym, ochrona przeciwprzepięciowa, ochrona przeciwzwarciowa |
| Różne | |
| Typ opakowania: | Pudełko prezentowe z zawieszką |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 8 cm |
| Głębokość transportowa: | 5 cm |
| Wysokość transportowa: | 12 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 1 rok |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.