{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora - regulowany 32-65inch do 30 kg |
| Opis: | Gembird WM-65T-02 - Zestaw do montażu (płytka naścienna, płytka adaptera) - dla TV - nachylenie - plastik, aluminium, stal - czarny - rozmiar ekranu: 32"-65" - montaż na ścianie |
| EAN: | 8716309127981 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 43.25 cm |
| Głębokość: | 5.3 cm |
| Wysokość: | 23 cm |
| Waga: | 2.15 kg |
| Materiał: | Plastik, aluminium, stal |
| Kolor: | Czarny |
| Zawartość zestawu: | Zestaw akcesoriów montażowych |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Płytka naścienna, płytka adaptera |
| Zalecane użycie: | TV |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Montaż na ścianie |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 400 x 200 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 150 x 150 mm, 150 x 100 mm, 100 x 200 mm, 100 x 150 mm, 200 - 200 mm |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 32"-65" |
| Nachylenie: | Od -8° do 5° |
| Ustawienia: | Pochylenie |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 30 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 24.5 cm x 47 cm x 7 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.