{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora - regulowany 37 -80inch do 40kg |
| Opis: | Gembird WM-80ST-03 - Zestaw do montażu (mocowanie ściennny) - dla telewizor LCD - pełny zakres ruchu - plastik, stal - rozmiar ekranu: 37"-80" |
| EAN: | 8716309127783 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 35.5 cm |
| Głębokość: | 64 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Waga: | 3.6 kg |
| Materiał: | Plastik, stal |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Mocowanie ściennny |
| Zalecane użycie: | Telewizor LCD |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 200 x 200 mm, 400 x 300 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 600 x 400 mm, 600 x 200 mm, 300 x 200 mm, 200 x 100 mm, 300 x 300 mm, 600 x 300 mm, 150 x 150 mm, 150 x 100 mm, 100 x 200 mm, 100 x 150 mm |
| Zarządzanie kablami: | Wbudowane zarządzanie kablami |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 37"-80" |
| Nachylenie: | Od -15° do 3° |
| Poziomowanie: | Od -3° do 3° |
| Krętlik: | Od -60° do 60° |
| Ustawienia: | Wypoziomowanie, pochylenie, przegub |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 40 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 15.5 cm x 64.5 cm x 6.2 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS, WEEE |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.