{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD WM-55F-02 Uchwyt ścienny do telewizora 32-55inch do 40 kg |
| Opis: | Gembird WM-55F-02 - Zestaw do montażu - mocowany na stałe - dla panel płaski - 40 kg - stal - czerń z drobną teksturą - rozmiar ekranu: 32"-55" - montaż na ścianie |
| EAN: | 8716309126014 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 43.4 cm |
| Głębokość: | 2.5 cm |
| Wysokość: | 42.5 cm |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Czerń z drobną teksturą |
| Zawartość zestawu: | Zestaw akcesoriów montażowych |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Model: | Mocowany na stałe |
| Zalecane użycie: | Panel płaski |
| Rozmieszczenie / Montaż: | Montaż na ścianie |
| Interfejs Montażowy VESA: | 200 x 200 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 300 x 300 mm |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 32"-55" |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 40 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 11.2 cm x 45 cm x 3.5 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.