{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD Uchwyt ścienny do telewizora - regulowany 40-80inch do 50 kg |
| Opis: | Gembird WM-80ST-01 - Zestaw do montażu (mocowanie ściennny) - dla telewizor LCD - pełny zakres ruchu - stal - rozmiar ekranu: 40"-80" |
| EAN: | 8716309127332 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Materiał: | Stal |
| Zawartość zestawu: | Elementy mocowane na ścianie, zestaw akcesoriów montażowych |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Mocowanie ściennny |
| Zalecane użycie: | Telewizor LCD |
| Interfejs Montażowy VESA: | 100 x 100 mm, 600 - 400 mm |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 40"-80" |
| Nachylenie: | Od -3° do 7° |
| Pan: | -50° to 50° |
| Poziomowanie: | Od -3° do 3° |
| Ustawienia: | Wypoziomowanie, obrót, pochylenie |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 50 kg |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 64.5 cm x 6 cm x 34.5 cm |
| Zgodność z normami: | ISO 9002, RoHS |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.