{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GEMBIRD WM-55T-02 Uchwyt ścienny do telewizora regulowany 32-55inch do 40 kg |
| Opis: | Gembird WM-55T-02 - Zestaw do montażu (mocowanie ściennny) - dla telewizor LCD - stal - czerń z drobną teksturą - rozmiar ekranu: 32"-55" |
| EAN: | 8716309126045 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Szerokość: | 43.3 cm |
| Głębokość: | 5.3 cm |
| Wysokość: | 42.5 cm |
| Waga: | 1.54 kg |
| Materiał: | Stal |
| Kolor: | Czerń z drobną teksturą |
| Zawartość zestawu: | Zestaw akcesoriów montażowych |
| Meble do sprzętu audiowizualnego | |
| Typ: | Zestaw do montażu |
| Elementy do montażu: | Mocowanie ściennny |
| Zalecane użycie: | Telewizor LCD |
| Interfejs Montażowy VESA: | 200 x 200 mm, 400 x 200 mm, 400 x 400 mm, 300 x 300 mm |
| Zalecany rozmiar stolika TV: | 32"-55" |
| Nachylenie: | Od -12° do 12° |
| Ustawienia: | Pochylenie |
| Waga maksymalnego obciążenia: | 40 kg |
| Wykończenie: | Malowane proszkowo |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 11.2 cm x 45.5 cm x 5.6 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.