{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE AORUS GeForce RTX 4080 16GB MASTER |
| Opis: | AORUS GeForce RTX 4080 16GB MASTER - Karta graficzna - GeForce RTX 4080 - 16 GB GDDR6X - PCIe 4.0 - HDMI, 3 x DisplayPort |
| EAN: | 4719331311537 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 4080 |
| Zegar rdzeniowy: | 2550 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 9728 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Interfejsy: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Charakterystyka: | Dual Bios, GIGABYTE WINDFORCE cooling design, Vapor chamber cooling technology, fuzja RGB, Gigabyte Alternate Spinning, Nvidia Studio, 3D Active Fan, NVIDIA Reflex, LCD Edge View, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, Nvidia Broadcast, metalowa płyta tylna, technologia NVIDIA Ada Lovelace GPU, Rdzenie Tensor 4. generacji, 3. Generacji Rdzenie Ray Tracing, NVIDIA DLSS 3 |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 16 GB |
| Technologia: | GDDR6X SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 22.4 Gbps |
| Szerokość szyny: | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 850 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Nalepka metalowa AORUS, adapter kabla z 16-pin na 3x 8-pin, wspornik zapobiegający zwisaniu |
| Zgodność z normami: | FCC, RoHS, DisplayPort 1.4a, UKCA |
| Szerokość: | 16.3 cm |
| Głębokość: | 35.7 cm |
| Wysokość: | 7.5 cm |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 4 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.