{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE AORUS P850W 80+ GOLD Modular PSU |
| Opis: | AORUS P850W GP-AP850GM - Zasilacz (wewnętrzny) - ATX12V 2.3/ EPS12V - 80 PLUS Gold - AC 100-240 V - 850 wat - aktywna korekcja typu Power Factor (PFC) |
| EAN: | 4719331550912 |
| Reklamacje: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - aktywna korekcja typu Power Factor (PFC) - wewnętrzny |
| Zgodność z normami: | ATX12V 2.3/ EPS12V |
| Rodzaj Obudowy Zasilacza: | ATX |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC 100-240 V |
| Wymagana częstotliwość: | 47 - 63 Hz |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie 24 pin ATX z wymienną sekcją 4 pin 2 x zasilanie EPS12V 8 pin z wymienną sekcją ATX12V 4 pin 6 x zasilanie 8 pin PCI Express z odłączaną sekcją 2 pin 6 x 4 piny zasilanie wewnętrzne 6 x zasilanie 15 pin Serial ATA 1 x łączówka typu 4 pin mini-power |
| Napięcie wyjściowe: | 3,3, 5, ±12 V |
| Zasilanie: | 850 wat |
| Prąd wyjściowy: | +5V - 20 A +3.3V - 20 A +12V - 70.5 A -12V - 0.3 A +5VSB - 3 A |
| Wydajność: | 90% |
| Modularny organizer kabli: | Tak |
| Certyfikat 80 PLUS: | 80 PLUS Gold |
| Różne | |
| MTBF: | 100,000 godziny |
| System chłodzenia: | Wentylator 135 mm |
| Charakterystyka: | Podwójny wentylator chłodzący z łożyskiem kulkowym, ochrona nadnapięciowa, zabezpieczenie nadmocowe, zabezpieczenie podnapięciowe, ochrona przeciwzwarciowa, ochrona termiczna, ochrona nadprądowa, w pełni modularna konstrukcja, pojedyncza szyna 12 V |
| Zgodność z normami: | RoHS, cRUus, CCC, TUV SUD, FCC, EAC |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 15 cm |
| Głębokość: | 16 cm |
| Wysokość: | 8.6 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.