{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna GIGABYTE B650E EAGLE wyróżnia się kompatybilnością i bogatym zestawem funkcji, przeznaczonym dla użytkowników poszukujących wysokiej wydajności. Ta płyta główna w formacie ATX, wyposażona w chipset AMD B650, posiada gniazdo procesora Socket AM5 obsługujące procesory z serii Ryzen 7000/8000/9000. Płyta główna obsługuje pamięć DDR5 SDRAM i oferuje prędkość do 8200 MT/s z możliwością podkręcania przy różnych prędkościach pamięci RAM, zapewniając użytkownikom szybkie przetwarzanie danych i wielozadaniowość. Model B650E EAGLE zawiera wiele gniazd rozszerzeń, takich jak cztery gniazda DIMM na pamięć RAM oraz kilka gniazd PCIe na karty rozszerzeń, zapewniając elastyczność w zakresie modernizacji i komponentów o wysokiej wydajności. Opcje sieciowe są solidne, z wbudowanym portem 2,5 Gigabit Ethernet zapewniającym szybkie połączenie z Internetem. Ulepszone możliwości audio osiągnięto dzięki obsłudze dźwięku w wysokiej rozdzielczości. Płyta główna zawiera szereg funkcji monitorowania sprzętu, które pozwalają utrzymać optymalną wydajność systemu, a elementy RGB FUSION i konstrukcja przyjazna dla majsterkowiczów dodają estetycznego wyglądu i ułatwiają użytkowanie. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE B650E EAGLE AM5 1xHDMI 1xDP |
| Opis: | Gigabyte B650E EAGLE - Płyta główna - ATX - Socket AM5 - AMD B650 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 2, USB 3.2 Gen 1 - 2.5 Gigabit LAN - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX |
| Typ chipsetu: | AMD B650 |
| Port procesora: | Socket AM5 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje serie Ryzen 7000/8000/9000) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 256 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 8200 MT/s (O.C.), 8000 MT/s (O.C.), 7950 MT/s (O.C.), 7900 MT/s (O.C.), 7800 MT/s (O.C.), 7600 MT/s (O.C.), 7200 MT/s (O.C.), 6800 MT/s (O.C.), 6600 MT/s (O.C.), 6400 MT/s (O.C.), 6200 MT/s (O.C.), 6000 MT/s (O.C.), 5600 MT/s (O.C.), 5200 MT/s, 4800 MT/s |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | Bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Dwa kanały DDR, technologia AMD EXPO, Intel Extreme Memory Profiles (XMP) |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe: | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 4 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 5.0 x16 1 x PCIe 4.0 x16 2 x PCIe 3.0 x16 2 x M.2 socket (gniazdo 2280/22110 M.2 Key M) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 PCIe 5.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 |
| Interfejsy: | 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack 1 x USB-C 3.2 Gen 1 2 x USB 3.2 Gen 2 4 x USB 2.0 1 x klawiatura PS/2 / mysz 1 x LAN (2.5Gigabit Ethernet) |
| Wewnętrzne interfejsy: | 4 x USB 2.0 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek 1 x SPI - nagłówek |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | UEFI BIOS, obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| Monitorowanie hardware: | Ostrzeżenie o awarii wentylatora, kontrola wentylatora, napięcie systemu, wykrywanie temperatury, prędkość przepływu chłodzenia wodą, wykrywanie prędkości wentylatora |
| Cechy harware: | Q-Flash Plus, Przycisk Q-Flash Plus, Q-Flash, Zatrzask PCIe EZ Plus, 8+2+2 Phase Power Design, 6 Layer PCB, DIY Friendly Design, GIGABYTE Smart Fan 6, M.2 Thermal Guard, wstępnie zamontowana tarcza I/O, RGB FUSION, Ultra Durable, konstrukcja radiatora VRM |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Pakiet wkrętów M.2, podkładka gumowa dla SSD M.2 gruba/cienka, G-Connector |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | GIGABYTE Control Center, GIGABYTE Smart Backup, Norton Internet Security (OEM Version) |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4, HDCP 2.3 |
| Szerokość: | 30.5 cm |
| Głębokość: | 24.4 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.