{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC 8G |
| Opis: | Gigabyte GeForce RTX 3050 WINDFORCE OC 8G - Karta graficzna - GF RTX 3050 - 8 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - DVI, HDMI, DisplayPort |
| EAN: | 4719331312350 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Zegar rdzeniowy: | 1792 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 2560 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 3 |
| Interfejsy: | DisplayPort HDMI DVI-D |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Charakterystyka: | Ultra Durable 2, GIGABYTE WINDFORCE cooling design, technologia Heat Pipe Direct Touch, technologia NVIDIA Ampere GPU, 3D Active Fan, Wentylatory Łożyskowe z dwoma łożyskami kulkowymi, 2nd gen Ray Tracing Cores, 3rd gen Tensor Cores, chłodzenie ekranu, Graphene Nano Lubricant, protection plate |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 8 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Effective Clock Speed: | 14000 MHz |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 450 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie: | Gigabyte Control Center |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4 |
| Szerokość: | 4.02 cm |
| Głębokość: | 24.36 cm |
| Wysokość: | 12.48 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.