{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE GeForce RTX 4060 D6 8G |
| Opis: | Gigabyte GeForce RTX 4060 D6 8G - Karta graficzna - GeForce RTX 4060 - 8 GB GDDR6 - PCIe 4.0 - 2 x HDMI, 2 x DisplayPort |
| EAN: | |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 4.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 4060 |
| Zegar rdzeniowy: | 2460 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 3072 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Interfejsy: | 2 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6, DirectX 12 Ultimate |
| Charakterystyka: | Ultra Durable VGA, Unikalna konstrukcja łopat wentylatora 90 mm, Nvidia Studio, NVIDIA Reflex, Nvidia Broadcast, Konstrukcja z Pojedynczym Wentylatorem, technologia NVIDIA Ada Lovelace GPU, Rdzenie Tensor 4. generacji, 3. Generacji Rdzenie Ray Tracing, NVIDIA DLSS 3 |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 8 GB |
| Technologia: | GDDR6 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 17 Gbps |
| Szerokość szyny: | 128-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 450 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania 8-pinowe PCI Express |
| Różne | |
| Dołączone oprogramowanie: | Sterowniki NVIDIA Studio, Gigabyte Control Center, Sterowniki GeForce Game Ready |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 1.4a |
| Szerokość: | 4 cm |
| Głębokość: | 17 cm |
| Wysokość: | 12 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.