{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 48180715
Kod producenta: GV-N507TWF3OCV2-16GD
Stan magazynowy: 2 szt.
Kod EAN: 4719331357023
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 1,50 kg
| Opis | |
| Karta graficzna GIGABYTE WINDFORCE OC V2 zapewnia wysoką wydajność w grach i aplikacjach kreatywnych. Dzięki procesorowi graficznemu NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti i 16 GB pamięci GDDR7 SDRAM radzi sobie z wymagającymi zadaniami. Karta obsługuje do czterech monitorów o maksymalnej rozdzielczości zewnętrznej 7680 x 4320, dzięki czemu nadaje się do wielozadaniowości i wciągających gier. Dzięki solidnej konstrukcji z trzema wentylatorami i technologii chłodzenia GIGABYTE WINDFOR, karta graficzna zapewnia wydajne odprowadzanie ciepła, utrzymując wydajność podczas intensywnych sesji grania. Zaawansowane technologie AI, takie jak NVIDIA DLSS 4 i NVIDIA Avatar Cloud Engine, poprawiają jakość grafiki w grach, zapewniając bardziej realistyczne wrażenia, a NVIDIA Reflex 2 poprawia responsywność, dając graczom przewagę nad konkurencją. Karta graficzna jest również kompatybilna z NVIDIA G-Sync, zapewniając płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE GeForce RTX 5070 Ti WINDFORCE OC V2 16GB GDDR7 3xDP 1xHDMI |
| Opis: | Gigabyte WINDFORCE OC V2 - Karta graficzna - GeForce RTX 5070 Ti - 16 GB GDDR7 - PCI Express 5.0 - 3 x DisplayPort, HDMI |
| EAN: | 4719331357023 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Karta graficzna |
| Typ magistrali: | PCI Express 5.0 |
| Graphics Engine: | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti |
| Zegar rdzeniowy: | 2497 MHz |
| Rdzenie CUDA: | 8960 |
| Maksymalna rozdzielczość: | 7680 x 4320 |
| Maksymalna ilość obsługiwanych monitorów: | 4 |
| Szczegóły Interfejsu: | 3 x DisplayPort HDMI |
| Obsługa API: | OpenGL 4.6 |
| Charakterystyka: | NVIDIA Blackwell GPU architecture, NVIDIA DLSS 4, GIGABYTE WINDFORCE cooling design, Rdzenie Tensor 5. generacji, Rdzenie Ray Tracing 4. generacji, Konstrukcja z Trzema Wentylatorami, NVIDIA Multi Frame Generation, NVIDIA Frame Warp, NVIDIA Reflex 2, NVIDIA Avatar Cloud Engine (ACE), Nvidia Studio, Nvidia Broadcast, 9. generacja enkodera NVIDIA, dla NVIDIA G-Sync, 3D Active Fan, chłodzenie ekranu, Gigabyte Alternate Spinning |
| Pamięć | |
| Rozmiar: | 16 GB |
| Technologia: | GDDR7 SDRAM |
| Szybkość Pamięci: | 28 Gbps |
| Szerokość szyny: | 256-bit |
| Wymagania systemowe | |
| Wymagane zasilanie: | 750 W |
| Dodatkowe wymagania: | Złącze zasilania PCI Express 16 pin |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Adapter 1x 12V-2x6 do 2x PCIe 8pin |
| Dołączone oprogramowanie: | Gigabyte Control Center, sterowniki NVIDIA Studio |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1b |
| Szerokość: | 5 cm |
| Głębokość: | 26.1 cm |
| Wysokość: | 12.6 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.