{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Płyta główna GIGABYTE H810M S2H została zaprojektowana z myślą o użytkownikach poszukujących niezawodnej i wydajnej platformy dla procesorów Intel Core Ultra. Posiada ona wsparcie dla pamięci DDR5 SDRAM, co pozwala na szybkie działanie z prędkością do 3200 MHz. Format micro ATX zapewnia kompatybilność z różnymi konstrukcjami, a jednocześnie zawiera zaawansowane funkcje zarządzania temperaturą, takie jak monitorowanie napięcia systemowego i sterowanie wentylatorem w celu utrzymania optymalnego działania. Ta płyta główna oferuje szereg gniazd rozszerzeń i opcji łączności. Dzięki dwóm gniazdom DIMM dla pamięci i wielu portom USB 3.2 Gen 1, użytkownicy mogą zmaksymalizować możliwości swojego systemu. Zintegrowany dźwięk wysokiej rozdzielczości, wraz z wieloma opcjami wyjścia wideo, w tym HDMI i DisplayPort, zapewnia wciągające wrażenia multimedialne. Wytrzymała konstrukcja w połączeniu z technologią GIGABYTE Smart Fan 6 sprawia, że płyta główna jest idealnym wyborem zarówno dla zwykłych użytkowników, jak i entuzjastów. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GIGABYTE H810M S2H LGA1851 MB |
| Opis: | Gigabyte H810M S2H - Płyta główna - ATX micro - Gniazdo LGA1851 - H810 Chipset - USB-C 3.2 Gen 1, USB 3.2 Gen 1 - Gigabit LAN - wbudowana karta graficzna (konieczny procesor) - High Definition Audio (8-kanałów) |
| EAN: | 4719331869168 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Typ produktu: | Płyta główna - ATX micro |
| Typ chipsetu: | Intel H810 Express |
| Port procesora: | Gniazdo LGA1851 |
| Max ilość procesorów: | 1 |
| Zgodne rodzaje procesorów: | (obsługuje procesory Intel Core Ultra (Seria 2)) |
| Obsługiwany RAM | |
| Rozmiar maksymalny: | 128 GB |
| Technologia: | DDR5 |
| Bus Clock: | 3200 MHz, 2800 MHz |
| Sprawdzanie integralności obsługiwanej pamięci RAM: | ECC (praca w trybie innym niż ECC), bez ECC |
| Rejestrowana lub buforowana: | Niebuforowana |
| Charakterystyka: | Intel Extreme Memory Profiles (XMP), dwa kanały DDR, obsługiwane moduły ECC działają w trybie innym niż ECC |
| Audio | |
| Typ: | High Definition Audio (8-kanałów) |
| Zgodność z normami: | Dźwięk Wysokiej Rozdzielczości |
| LAN | |
| Interfejsy sieciowe: | Gigabit Ethernet |
| Rozszerzenie / połączenie | |
| Gniazda rozszerzeń: | 1 x CPU 2 x 288-pin DIMM 1 x PCIe 4.0 x16 1 x PCIe 3.0 x1 1 x M.2 socket (gniazdo 2280 M.2 M-Key) |
| Interfejsy pamięci masowej: | SATA-600 -złącza: 4 x szer. ATA 7 pin - RAID 0 / RAID 1 / RAID 10 / RAID 5 PCIe 4.0 -złącza: 1 x M.2 |
| Interfejsy: | 1 x USB 3.2 Gen 1 5 x USB 2.0 1 x HDMI 1 x DisplayPort 1 x VGA 1 x klawiatura PS/2 / mysz 1 x LAN (Gigabit Ethernet) 1 x wejście audio - mini jack 1 x wyjście audio - mini jack 1 x mikrofon - mini jack |
| Wewnętrzne interfejsy: | 1 x USB-C 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 3.2 Gen 1 - nagłówek 2 x USB 2.0 - nagłówek 1 x SPI - nagłówek 1 x wyjście SPDIF - nagłówek 1 x szeregowy - nagłówek 1 x dźwięk - nagłówek |
| Złącza zasilania: | Łączówka 24-pin głównego zasilania, złączka ATX12V 8-stykowa |
| Charakterystyka | |
| Typ BIOS: | AMI |
| Cechy BIOSu: | UEFI BIOS, obsługa PnP 1.0a, DMI 2.7, obsługa WfM 2.0, obsługuje SMBIOS 2.7, ACPI 5.0 |
| Monitorowanie hardware: | Kontrola wentylatora, ostrzeżenie o awarii wentylatora, wykrywanie prędkości wentylatora, napięcie systemu, wykrywanie temperatury, prędkość przepływu chłodzenia wodą |
| Cechy harware: | Q-Flash, DIY Friendly Design, radiator układu scalonego, RGB FUSION, Zatrzask PCIe EZ, EZ Debug LED, konstrukcja radiatora VRM, GIGABYTE Smart Fan 6, Ultra Durable |
| Różne | |
| Akcesoria w zestawie: | Tarcza IO |
| Dołączone przewody: | 2 x kabel Serial ATA |
| Dołączone oprogramowanie: | Norton Internet Security (OEM Version), menedżer LAN, GIGABYTE Control Center, HWiNFO |
| Zgodność z normami: | DisplayPort 2.1, HDCP 2.3 |
| Szerokość: | 24.4 cm |
| Głębokość: | 21.5 cm |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.