{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Przetwornica nazywana również inwerterem bądź falownikiem to urządzenie, którego zadaniem jest zmiana napięcia prądu stałego z akumulatora samochodowego lub gniazda zapalniczki na prąd zmienny ~ 230 V. Idealnie sprawdzi się w miejscach, w których nie ma bezpośredniego dostępu do gniazdka. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREEN CELL Voltage Car Inverter 12V to 220V 2000W/4000W Modified Sine Wave |
| Opis: | Green Cell - Inwerter DC na AC - DC 12 V - 2000 wat - złącza wyjściowe: 2 - czarny |
| EAN: | 5902719427893 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Inwerter DC na AC - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | DC 12 V |
| Częstotliwość wyjściowa: | 50 Hz |
| Złącza wejściowe: | 1 |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 2 x zasilanie Typ F 1 x 4 pin USB Typ A |
| Napięcie wyjściowe: | AC 230 V 50 Hz |
| Zasilanie: | 2000 wat |
| Kształt fali wyjściowej: | Sinusoida |
| Eliminowanie zakłóceń: | Tak |
| Zabezpieczenie obwodu: | Bezpiecznik |
| Wydajność: | 85% |
| Różne | |
| Charakterystyka: | Wyłącznik, ochrona przed przegrzaniem |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 31.5 cm |
| Głębokość: | 17.8 cm |
| Wysokość: | 7.6 cm |
| Waga: | 3.772 kg |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.