{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Łącznik keystone RJ45 służy do budowy sieci zarówno w wersji natynkowej jak i podtynkowej poprzez umieszczanie w puszkach keystonowych. Przeznaczony jest również do obsadzania pustych paneli 10" i 19" w zabudowie modularnej. Produkt sprawdza się także jako zwykły łącznik, do łączenia dwóch przewodów zakończonych męskimi wtyczkami RJ45 8p8c. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | LANBERG feed-thru keystone connector RJ45->RJ45 FTP cat.6 90 |
| Opis: | Lanberg KSF6-3090 - Wkładka modułowa (sprzęg) - CAT 6 - FTP - RJ-45 - srebrny |
| EAN: | 5901969424218 |
| Gwarancja producenta: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Wkładka modułowa (sprzęg) - CAT 6 |
| Szerokość: | 1.45 cm |
| Głębokość: | 3.6 cm |
| Wysokość: | 1.62 cm |
| Kolor obudowy: | Srebrny |
| Okablowanie i instalacja elektryczna | |
| Ilość portów: | 1 port |
| Technologia: | Para skręcona w folii (FTP) |
| Cechy: | Typ zwornika, przelotka |
| Dostarczone złącza: | 2 x RJ-45 żeński |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.