{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3755352
Kod producenta: AD73P
Stan magazynowy: 6 szt.
Kod EAN: 5903317226321
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 0,45 kg
| Opis | |
| Zasilacze serii profesjonalnej są z założenia wydajne i wytrzymałe. Wyposażono je w komplet zabezpieczeń elektronicznych dbających o dokładną kontrolę parametrów ładowania. Naładują one Twojego laptopa nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. Ładowarka Green Cell PRO to najpewniejsze źródło zasilania dla Twojego laptopa. Wykonana z najwyższej jakości materiałów i układów elektronicznych, abyś był pewien że nie zawiedzie w ważnym momencie. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREENCELL AD73P Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO do Acer 19V 3.42A 65W 3.0-1.1mm |
| Opis: | Green Cell PRO - Zasilacz - AC - 65 wat - czarny - dla Acer Aspire S7 |
| EAN: | 5903317226321 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 3,0 mm (ID: 1,1 mm) - 19 V 3.42 A |
| Napięcie wyjściowe: | 19 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 3.42 A |
| Zasilanie: | 65 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zewnętrzna - 1.2 m |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przegrzaniem, ochrona nadnapięciowa, ochrona przeciwzwarciowa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 10.9 cm |
| Głębokość: | 4.7 cm |
| Wysokość: | 3.1 cm |
| Waga: | 216 g |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | Acer Aspire S7-392, S7-392-54204G12aws, S7-392-54204G12tws, S7-392-54204G25tws, S7-392-54208G12tws, S7-392-54208G25tws, S7-392-54218G12tws, S7-392-54218G25tws, S7-392-5427, S7-392-6402, S7-392-6411, S7-392-6425, S7-392-6803, S7-392-6832, S7-392-6845, S7-392-6860, S7-392-74504G25tws, S7-392-74508G12tws, S7-392-74508G25tws, S7-392-74514G12tws, S7-392-74514G25tws, S7-392-74518G12tws, S7-392-74518G25tws, S7-392-7837, S7-392-7863, S7-392-9404, S7-392-9439, S7-392-9460, S7-392-9877, S7-392-9890 |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.