{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Dostępny
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3601647
Kod producenta: AD71P
Stan magazynowy: 5 szt.
Kod EAN: 5903317226727
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 36
Waga: 0,79 kg
| Opis | |
| Zasilacze serii profesjonalnej są z założenia wydajne i wytrzymałe. Wyposażono je w komplet zabezpieczeń elektronicznych dbających o dokładną kontrolę parametrów ładowania. Naładują one Twojego laptopa nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. Ładowarka Green Cell PRO to najpewniejsze źródło zasilania dla Twojego laptopa. Wykonana z najwyższej jakości materiałów i układów elektronicznych, abyś był pewien że nie zawiedzie w ważnym momencie. |
|
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREENCELL AD71P Zasilacz Ładowarka Green Cell PRO do HP 19.5V 6.15A 120W 4.5-3.0mm |
| Opis: | Green Cell PRO - Zasilacz - AC - 120 wat - czarny - dla OMEN by HP Laptop 15, 17; HP ENVY Laptop 15, 17 |
| EAN: | 5903317226727 |
| Reklamacje: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 4,5 mm (ID: 3,0 mm) - 19.5 V 6.15 A |
| Napięcie wyjściowe: | 19.5 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 6.15 A |
| Zasilanie: | 120 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zintegrowany |
| Charakterystyka: | Ochrona nadnapięciowa, ochrona przeciwzwarciowa, ochrona termiczna |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 15.3 cm |
| Głębokość: | 6.5 cm |
| Wysokość: | 3.7 cm |
| Waga: | 558 g |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | OMEN by HP Laptop 15-ax005no, 15-ax007tx, 15-ax010ns, 15-ax011nf, 15-ax011no, 15-ax012nf, 15-ax012nl, 15-ax013ns, 15-ax014no, 15-ax014ns, 15-ax018ns, 15-ax037nf, 15-ax038nf, 15-ax041nf, 15-ax046nf, 15-ax047nf, 15-ax052nf, 15-ax053nf, 15-ax057nf, 15-ax058nf, 15-ax062nf, 15-ax070nz, 15-ax093na, 15-ax200no, 15-ax201la, 15-ax201no, 15-ax201np, 15-ax202la, 15-ax202na, 15-ax202ng, 15-ax202ni, 15-ax202nl, 15-ax202no, 15-ax203na, 15-ax203ns, 15-ax204na, 15-ax205la, 15-ax206na, 15-ax206no, 15-ax207na, 15-ax207ng, 15-ax207nl, 15-ax207no, 15-ax208na, 15-ax208nl, 15-ax208no, 15-ax209ns, 15-ax210no, 15-ax210nr, 15-ax211ng, 15-ax212nf, 15-ax214nl, 15-ax217nf, 15-ax217nl, 15-ax219nf, 15-ax220nf, 15-ax221nf, 15-ax222nf, 15-ax222nl, 15-ax224nf, 15-ax225nf, 15-ax226nf, 15-ax227nf, 15-ax228nf, 15-ax231nf, 15-ax232nf, 15-ax233nf, 15-ax235nf, 15-ax237nf, 15-ax237tx, 15-ax238nf, 15-ax239nf, 15-ax241nf, 15-ax242nf, 15-ax243nf, 15-ax244nf, 15-ax245nf, 15-ax245tx, 15-ax246nf, 15-ax246tx, 15-ax247nf, 15-ax247TX, 15-ax250nd, 15-ax250nf, 15-ax250wm, 15-ax252nr, 15-ax256nr, 15-ax289nz, 15-ax299nb, 17-w000ns, 17-w003nm, 17-w004np, 17-w006ng, 17-w006nm, 17-w014nf, 17-w022nf, 17-w031nf, 17-w034nf, 17-w085ng, 17-w099nf, 17-w102no, 17-w104nm, 17-w201na, 17-w202na, 17-w202nf, 17-w202nv, 17-w203ng, 17-w203ni, 17-w203ns, 17-w204na, 17-w204ng, 17-w204nl, 17-w205na, 17-w206na, 17-w207na, 17-w207no, 17-w209ns, 17-w210nf, 17-w210ng, 17-w210no, 17-w210nr, 17-w210ns, 17-w213no, 17-w214nf, 17-w214ng, 17-w215ng, 17-w218nf, 17-w219nf, 17-w220nf, 17-w220nr, 17-w221nf, 17-w221ng, 17-w222ng, 17-w223ng, 17-w224nf, 17-w228nf, 17-w230nf, 17-w231nf, 17-w232nf, 17-w232tx, 17-w233nf, 17-w233tx, 17-w235nf, 17-w238nf, 17-w238tx, 17-w239nf, 17-w239tx, 17-w240nf, 17-w240tx, 17-w241tx, 17-w244ng, 17-w245ng, 17-w246ng, 17-w247nf, 17-w248nf, 17-w248tx, 17-w250nf, 17-w251nb, 17-w252nr, 17-w253nf, 17-w257nf, 17-w280ng, 17-w281ng, 17-w283ng, 17-w287nz, 17-w295ms, 17-w297nb |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.