{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Ostatnie sztuki
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 3642616
Kod producenta: AK-ND-42
Stan magazynowy: 3 szt.
Kod EAN: 5901720133663
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 24
Waga: 0,28 kg
| Opis | |
| Akyga AK-ND-42 to samochodowy zasilacz dedykowany do notebooków. Zasilacz zasilany jest prądem z gniazda zapalniczki samochodowej. Przewód zasilacza posiada filtr ferrytowy, ograniczający zakłócenia pochodzące z sieci. Komplet zabezpieczeń umożliwia bezpieczną i stabilną pracę zarówno zasilanych urządzeń, jak również samego zasilacza. Dodatkowe bezpieczeństwo dla sprzętu zapewnia zastosowana technologia tzw. łagodnego startu, która neutralizuje szok związany z pierwszym uderzeniem prądu w trakcie uruchamiania podłączonego urządzenia. | |
| Produkt: | |
| Nazwa: | AKYGA Zasilacz samochodowy do notebooka AK-ND-42 20V / 4.5A 90W Slim Tip LENOVO 1.2m |
| Opis: | Akyga AK-ND-42 - Zasilacz samochodowy - 12 V - 90 wat - czarny |
| EAN: | 5901720133663 |
| Reklamacje: | 24 miesiące |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz samochodowy - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | 12 V |
| Złącza wejściowe: | Automobile cigarette lighter |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x złącze zasilania DC (kwadratowe żółte) |
| Napięcie wyjściowe: | 20 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 4.5 A |
| Zasilanie: | 90 wat |
| Wydajność: | 80% |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający 1.1 m Kabel zasilający 55 cm |
| MTBF: | 100,000 godziny |
| Charakterystyka: | Ochrona nadnapięciowa, ochrona przed przegrzaniem, zabezpieczenie nadmocowe, ochrona przeciwzwarciowa, ochrona nadprądowa, zabezpieczenie podnapięciowe, Soft Start Technology (SST) |
| Zgodność z normami: | RoHS, FCC, REACH |
| Parametry środowiska | |
| Minimalna temperatura pracy: | 5 °C |
| Maksymalna temperatura pracy: | 50 °C |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 4.9 cm |
| Głębokość: | 11.4 cm |
| Wysokość: | 3 cm |
| Waga: | 230 g |
| Wielkość i waga (ładunek) | |
| Szerokość transportowa: | 9.2 cm |
| Głębokość transportowa: | 19 cm |
| Wysokość transportowa: | 3.8 cm |
| Waga transportowa: | 280 g |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.