{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Opis | |
| Zasilacze serii profesjonalnej są z założenia wydajne i wytrzymałe. Wyposażono je w komplet zabezpieczeń elektronicznych dbających o dokładną kontrolę parametrów ładowania. Naładują one Twojego laptopa nie tylko szybko, ale i bezpiecznie. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | GREENCELL AD76P Zasilacz Green Cell PRO do Lenovo 20V 2.25A 45W 4.0-1.7mm |
| Opis: | Green Cell PRO - Zasilacz - AC - 45 wat - czarny - dla Lenovo IdeaPad 100-15; 100S-14; 110-15; Yoga 510-14; 510-15 |
| EAN: | 5903317225744 |
| Gwarancja producenta: | 36 miesięcy |
| Ogólne | |
| Rodzaj urządzenia: | Zasilacz - zewnętrzny |
| Kolor: | Czarny |
| Zasilacz | |
| Napięcie wejściowe: | AC |
| Rodzaje złącz wyjściowych zasilania: | 1 x zasilanie DC jack 4,0 mm (ID: 1,7 mm) - 20 V 2.25 A |
| Napięcie wyjściowe: | 20 V |
| Maksymalne natężenie prądu: | 2.25 A |
| Zasilanie: | 45 wat |
| Różne | |
| Dołączone przewody: | Kabel zasilający - zewnętrzna - 1.2 m |
| Charakterystyka: | Ochrona przed przegrzaniem, ochrona nadnapięciowa, ochrona przeciwzwarciowa |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 3 lata |
| Wymiary i waga | |
| Szerokość: | 9 cm |
| Głębokość: | 3.8 cm |
| Wysokość: | 2.7 cm |
| Waga: | 142 g |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Zaprojektowany dla: | Lenovo IdeaPad 100-15IBD Lenovo IdeaPad 100-15IBY Lenovo IdeaPad 100S-14IBR Lenovo IdeaPad 110-15IBR Lenovo Yoga 510-14AST Lenovo Yoga 510-14IKB Lenovo Yoga 510-14ISK Lenovo Yoga 510-15IKB Lenovo Yoga 510-15ISK |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.