{__NOKAUT_SLEDZENIE}
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP 105 Sanitizable Mouse Pad |
| Opis: | HP 105 - Podkładka pod mysz - możliwość dezynfekcji - szary |
| EAN: | 0197498446776 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Podkładka pod mysz |
| Tworzywo produktu: | Guma, poliester z recyklingu PET |
| Szerokość: | 23 cm |
| Głębokość: | 20 cm |
| Wysokość: | 0.2 cm |
| Waga: | 45 g |
| Wymiary podczas transportu (szer/głęb/wys) / Waga: | 22 cm x 24 cm 68 g |
| Kolor: | Szary |
| Różne | |
| Cechy: | Zszywanie zapobiegające strzępieniu się |
| Zgodność z normami: | RoHS, REACH, Global Recycle Standard (GRS) |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 2 lata |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.