{__NOKAUT_SLEDZENIE}
Dostępność: Obecnie brak - zapytaj o dostępność
Czas wysyłki: 1-3 dni
Koszt wysyłki: od 0,00 zł
Numer katalogowy: 2509447
Kod producenta: F6T82AE
Stan magazynowy: 0 szt.
Kod EAN: 889296544678
Stan produktu: Nowy
Gwarancja: 12
Waga: 0,19 kg
| Opis | |
| Ponad 50% oryginalnych wkładów HP wykonano z wykorzystaniem pochodzących z recyklingu tworzyw sztucznych odzyskanych przed trafieniem do oceanu. | |
| Najważniejsze punkty sprzedaży | |
|
|
| Produkt: | |
| Nazwa: | HP F6T82AE Tusz HP 973X magenta 7000 str HP PageWide Pro 477dw |
| Opis: | HP 973X - Wysoka Wydajność - magenta - oryginał - PageWide - pojemnik na tusz - dla PageWide Managed MFP P57750, P55250; PageWide Pro 452, 477 |
| EAN: | 0889296544678 |
| Gwarancja producenta: | 12 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Szerokość transportowa: | 21.5 cm |
| Głębokość transportowa: | 2.8 cm |
| Wysokość transportowa: | 6.2 cm |
| Materiał eksploatacyjny | |
| Typ materiału eksploatacyjnego: | Pojemnik na tusz |
| Technologia druku: | Atramentowa |
| Podgatunek produktów HP: | PageWide |
| Kolor: | Magenta (barwione) |
| Ilość w komplecie: | 1 szt. |
| Wydajność kasety tonera: | Wysoka Wydajność |
| Uzysk: | Do 7000 stron |
| Różne | |
| Zgodność z normami: | ISO 24711 |
| Informacja o kompatybilnosci | |
| Kompatybilne z: | HP PageWide Managed MFP P57750dw, P55250dw HP PageWide Pro 452dn, 452dw, 452dwt, 477dn, 477dw, 477dwt |
Dane techniczne przekazywane nam są przez firmy trzecie do celów informacyjnych. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za zawarte w nich ewentualne błędy.